Florø Maraton Rett Vest:
Arrangement :
Grupper :
Resultatliste Rett Vest - 2011
Resultatliste for Rett Vest 16. April 2011
Maraton menn 17 - 34 år
1 1 Joar Moldskred Hakallestranda Haddal 2:56:14
2 14 Anders Rydahl DAT Hellerup - Danmark 3:03:29
Maraton menn 40 - 44 år
1 16 Frode Johansen Godvik Godvik 3:09:40
2 2 Torbjørn Os Førde CK Naustdal 3:15:34
3 3 Geir Nygård Førde CK Førde 3:17:38
Maraton menn 45 - 49 år
1 6 Helge Hafsås Olden IL Olden 2:50:01
2 15 Bjørn Fretland IL Jotun Øvre Årdal 3:09:39
3 4 Odd Gunnar Tveit Birkenes IL Vennesla 3:10:53
4 5 Sverre Solhaug Espeland 3:59:23
Maraton menn 50 - 54 år
1 19 Alf Gaupås Ytre Arna 4:13:05
Maraton menn 55 - 59 år
1 7 Kåre Fauske Gaular IL Bygstad 4:03:00
2 8 Lars Raae Stryn IL Stryn 4:26:38
3 9 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid 4:35:40
Maraton menn 60 - 64 år
1 10 Helge Fuglseth Kondis-Ålesund Ålesund 3:23:42
2 18 Torstein Østvik Kleppe 4:11:15
3 17 Wiggo Bakken Jevnaker 4:47:30
Maraton menn 65 - 69 år
1 11 Leif Eriksen Hitra Friidrettsklubb Hitra 4:17:03
2 12 Per Jan Helset Helset Team Langevåg 4:45:16
Maraton kvinner 45 - 49 år
1 13 Tove Dybvad Lom IL Lom 4:38:04
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1 100 Lars Bjørbæk Florø 1:38:01
2 128 Nils Magnus Eliassen Kristiansund 1:41:43
Halvmaraton menn 35 - 39 år
1 101 Jan Olav Tjønneland Viksdalen IL Førde 1:19:56
2 130 Kurt Norheim Hafslo IL Hafslo 1:31:09
3 127 Svein Book Dalsgård Bergen 1:56:45
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1 102 Arvid Haugen Dale IL Dale 1:38:50
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1 103 Rune André Jensen Hitra Friidrettsklubb Melandsjø 1:20:18
2 105 Per Oddvar Lien Kyrkjebø IL Kyrkjebø 1:31:55
3 131 Thomas Andersson Gursken 1:41:33
4 104 Charles Litsheim Akilles Førde 1:42:40
Halvmaraton menn 50 - 54 år
1 107 Dagmunn Fauske Sande I Sunnfjord 1:36:34
2 106 Henk Van Der Molen Svanøybukt 1:38:10
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1 111 Jonfinn Bremnes Telenor BIL Sandefjord 1:46:18
2 109 Egil Jacobsen Førde IL Førde 1:46:23
3 110 Edvard Johansen Florø 1:48:42
4 108 Emil Horstad Førde IL Førde 1:50:33
Halvmaraton menn 60 - 64 år
1 114 Jan Solheimslid Førde IL Førde 1:46:51
2 115 Gunnar Øvrebotten Førde 1:48:15
3 113 Rolf Tennebø SFE BIL Sandane 1:53:01
4 116 Kjell M. Fagerlund Hasundgot IL Ulsteinvik 1:53:26
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1 119 Tore Mundal Lom IL Lom 1:48:44
2 129 Per Martin Gjerde Hasundgot IL Ulsteinvik 1:54:41
3 120 Steinar Øen Tertnes IL Tertnes 2:06:28
4 118 Terje Trengereid Florø 2:09:03
Halvmaraton menn 70 - 74 år
1 133 Jan Lillemoen Fyllingen Fyllingsdalen 2:01:24
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1 126 Audhild Hestad Gaular IL Førde 1:28:25
2 132 Elisabeth Lothe Eltvik Florø 1:36:41
3 134 Anne Lise Rygg Førde 1:53:11
Halvmaraton kvinner 35 - 39 år
1 121 Gudrunn B Nyheim Førde 2:18:35
Halvmaraton kvinner 40 - 44 år
1 124 Torill Domstein Måløy 2:05:03
2 123 Gunn Vigdis Myklatun Førde 2:31:48
10km menn 12 - 16 år
1 290 Phillipp Helle Ålesund FIK Ålesund 44:40
2 200 Kristian Tjønneland Førde 48:16
3 201 Mass Bendik Øygard Reksten Indre Reksta Rognaldsvåg 49:27
4 202 Ole Martin Tjønneland Førde CK Førde 51:24
10km menn 17 - 29 år
1 215 Marius Vedvik Førde IL Førde 35:43
2 212 Knut Solheim Norddalsfjord IL Florø 37:33
3 211 Even Eide Onstad Florø Seilforening Florø 42:08
4 205 Priit Paidla RCNUWC Estonia Flekke 44:51
5 230 Øyvind Olav Ramsdal Florø 45:26
6 206 Lars Andreas Trengereid Florø 46:49
7 213 Gray Barrett RCNUWC USA Flekke 47:11
8 203 Terje Kristoffer Trengereid Florø 47:22
9 208 Gareth Short RCNUWC Wales Flekke 51:04
10 209 Andrew Stich RCNUWC Canada Flekke 56:23
11 207 Samuel Diaz Pulgar RCNUWC Venezuela Flekke 57:12
12 210 Christopher Cheung RCNUWC Hong Kong Flekke 1:06:26
10km menn 30 - 39 år
1 226 Ivar Andre Slinde Vassenden 37:55
2 224 Terje Askevold Askvoll/Holmedal IL Bergen 42:00
3 217 Kenneth Meidell Oslo 42:30
4 221 Jan Grov Hyen IL Florø 45:05
5 220 Bård N Åsnes Førde Tennis Førde 47:33
6 219 Børre Eimhjellen Florø 49:20
7 218 Alf Reidar Bolset Førde 50:28
8 225 Pål Johanessen Oppegård IL Oppegård 52:47
9 216 Trond Lauvås Bergen 58:11
10 223 Kenneth Lauvås Bergen 59:33
10km menn 40 - 49 år
1 236 Jan Arve Solheim Florø 36:11
2 229 Svein Ove Alisøy Førde IL Førde 39:15
3 231 Stig Solheim Florø 40:29
4 293 Inge Værøy Florø 40:53
5 234 Eivind Rauset Sandane TIF Sandane 42:11
6 240 Odd Arild Dale Førde IL Førde 42:19
7 281 Knut Kongsvik Førde IL Førde 43:30
8 280 Rolf P Pedersen Saga Bowling Florø 44:34
9 237 Andre Høyset Eikefjord IL Friidrett Eikefjord 44:38
10 239 Otto Svein Ramsdal Flora CK Florø 45:56
11 232 Jan Erik Øygard Førde IL Førde 46:06
12 283 Martin Skulbørstad Florø 47:34
13 238 Ove-Andre Tjønneland Førde CK Førde 48:40
14 228 Georg Johansen Florø 49:19
15 286 Henning Finstad Førde IL Førde 49:30
16 297 Einar Solheim Førde 52:42
17 235 Anstein Aa Eikefjord IL Eikefjord 53:27
18 227 Olav Ommedal Florø 54:48
19 285 Bjarte Indrehus Florø 59:36
10km menn 50 - 59 år
1 245 Magnar Solheim Norddalsfjord IL Florø 36:52
2 254 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord 41:42
3 249 Dagmund Ramsdal Flora CK Florø 41:45
4 244 Einar Strand Olden IL Olden 42:59
5 241 Frode Geir Farsund Førde IL Førde 43:22
6 251 Albert Frøyen iVest Consult Florø 43:58
7 299 Ove Grimsbø Førde 46:04
8 253 Gustav Johan Nydal Florø 46:05
9 252 Kjell-Arne Hjellbrekke Førde IL Førde 46:50
10 298 Bjørn Kristian Sunde Førde 47:40
11 302 Torgeir Herstad Naustdal 49:52
12 246 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø 50:04
13 243 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord 50:12
14 247 Per-Ove Gjerde Svelgen 51:46
14 250 Stig Gjerde Svelgen TIF Svelgen 51:46
16 301 Rune Holme Florø Turn & IF Florø 52:14
17 289 Bjarne Morken Førde 53:27
18 242 Steinar A Midtbø Norddalsfjord IL Florø 55:12
19 294 Dag Eliassen Florø 55:27
20 248 Magnar Gangsø Sande I Sunnfjord 58:34
10km menn 60 - 69 år
1 262 Kjell Gillestad Sparebanken SFJ BIL Førde 44:15
2 300 Bjarte Johan Erdal Førde 53:06
3 261 Einar Bårdsen Naustdal 53:26
4 258 Terje Mo Førde 53:46
5 260 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke 56:24
6 263 Sigbjørn Vårdal Askvoll 58:35
7 265 Andreas Etterlid Førde IL Førde 1:00:13
8 296 Nils Lauvås Lindås IL Lindås 1:00:52
9 264 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø 1:02:05
10 257 Atle Mortensen Florø 1:26:36
10km menn 70 - 79 år
1 267 Kjell Odd Steinset Jølster IL Skei I Jølster 50:57
2 266 Sigmund Solheim Florø Turn & IF Florø 54:05
10km kvinner 17 - 29 år
1 268 Jorunn Tennebø Bergen 53:19
2 270 Alexandra Solheim RCNUWC Norway Flekke 56:23
10km kvinner 30 - 39 år
1 292 Merete Helgheim Gloppen FIL Deknepollen 39:36
2 295 Bente Bakke Nødset Florø 44:11
3 271 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal 48:07
4 291 Siv Sørbø Florø 56:43
10km kvinner 40 - 49 år
1 282 Anita Buarøy Stenevik Florø Turn & IF Florø 44:21
2 272 Monique Eide Florø 47:37
3 273 Lise Monsen Florø 55:20
4 274 Turid Vallestad Haukedalen IL Haukedalen 58:23
5 275 Linda Tjønneland Førde 58:44
10km kvinner 50 - 59 år
1 277 Anna Margrethe Tråve Lærdal IL Borgund 41:09
2 276 Norunn Stavø Florø Turn & IF Florø 44:06
3 284 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø 56:59
10km kvinner 60 - 69 år
1 278 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal 53:12
GDFN - 5km menn 12 - 13 år
1 402 Eirik Rauset Sandane TIF Sandane 20:00
2 435 Erik Johannessen Skrede Førde IL Førde 20:52
3 447 Håvard Moen Taule Førde 21:04
4 438 William Buarøy Stenevik Florø Turn & IF Florø 22:07
5 450 Brage Burø Sunde Førde 23:12
6 401 Einar Hope Kleppenes FSK Florø 26:48
7 437 Christian Andreas Egge Førde 28:10
8 400 Samuel Johan Sårheim Florø 34:35
GDFN - 5km menn 14 - 15 år
1 404 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane 19:27
2 403 Vegard Ramsdal Flora CK Florø 30:43
GDFN - 5km menn 16 - 17 år
1 406 Torbjørn Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 20:58
2 449 Hallvard Burø Sunde Førde 23:13
3 407 Per Anders Sårheim Florø 26:07
5km menn 18 - 22 år
1 440 Odd-Anders Grimsbø Varegg IL Førde 17:24
2 408 Thabiso Kunene RCNUWC Swaziland Flekke 39:49
3 409 Serban Giurgi RCNUWC Romania Flekke 39:50
5km menn 30 - 39 år
1 451 Sigbjørn Reigstad Valestrandfossen Valestrandfossen 17:32
2 436 Atle Skrede Førde IL Førde 18:49
5km menn 40 - 49 år
1 444 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen 21:16
2 411 Per Christian Engdal Florø 25:52
3 410 Helge Sårheim Florø 25:59
5km menn 50 - 59 år
1 412 Tom Roger Johansen SAS Klubben Fana 19:48
5km menn 60 - 69 år
1 442 Harald Nygård AKS-77 Isdalstø 18:33
2 413 Ståle Thuland Kyrkjebø IL Kyrkjebø 25:36
3 415 Nils Midling Hansen Askvoll 25:44
5km menn 70 - 79 år
1 416 Harald Klakegg Førde IL Førde 29:56
5km menn 80 - 89 år
1 417 Kåre Ness Askvoll/Holmedal IL Askvoll 33:48
GDFN - 5km kvinner 12 - 13 år
1 418 Inga Kårstad Skaar Førde Friidrett Førde 24:31
2 419 Vilde Johansen Florø Turn & IF Florø 26:22
GDFN - 5km kvinner 14 - 15 år
1 421 Ingrid Næss Johansen Gneist Friidrett Fana 20:14
2 420 Kamilla Hope Kleppenes FSK Florø 22:52
3 446 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen 28:09
GDFN - 5km kvinner 16 - 17 år
1 422 Mari Bjørvik Wefring Florø 22:33
2 445 Beth-Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen 27:33
5km kvinner 18 - 22 år
1 423 Birgitte Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 27:37
2 425 Aina Herimpitiavana RCNUWC Madagascar Flekke 28:03
3 427 Elise Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 31:52
5km kvinner 30 - 39 år
1 428 Elin Wiggen Oppegård IL Oppegård 25:22
3 448 Elin Dvergsdal Naustdal 32:26
5km kvinner 40 - 49 år
1 432 Ann-Sissel Tresnes Florø 23:38
2 439 Ellen Frøyen Florø 27:38
3 431 Ingunn Bergheim Eikefjord IL Eikefjord 28:42
4 429 Anne Ramsdal Florø 29:47
5 430 Heidi Sårheim Florø 34:35
5km kvinner 50 - 59 år
1 434 Bjørg Reknes Florø Turn & IF Florø 25:40
2 433 Irene Knapstad Eikefjord 29:27
5km kvinner 60 - 69 år
1 443 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø 25:31
10km utan tidtaking
279 Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord
500 Ingebjørg Barstad Jentutten Florø
501 Nils Gisle Fløholm Florø
502 Jorunn Sundal Florø Turn & IF Høyanger
503 Ester Frøyen Florø
505 Torill Irene Barstad Jentutten Florø
506 Gerd-Sissel Kinn Florø
507 Sølvi Annie Eriksen Jentutten Florø
508 Leif-Martin Reknes Florø Turn & IF Florø
509 Reidar Høyset Eikefjord IL Eikefjord
510 Sissel Svarthumle Strømmen Florø
511 Anny Langø Jentutten Florø
512 Rolf Endestad Florø
513 Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen
514 Ingunn Selås Florø Turn & IF Florø
515 Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet
516 Vidar Steinhovden Trondheim Trondheim
517 Ståle Mulehamn Svelgen TIF Svelgen
518 Jofrid Sundal Florø Turn & IF Florø
519 Turid Steen Weckhorst Jentutten Florø
520 Martin Inge Grotle FSM Florø
521 Jorunn Giil Florø
522 Oddvar Kjell Grotle Florø
523 Harry Gram Førde IL Førde
524 Erling Melvær Florø Skytterlag Florø
525 Ragnhild Høyset Eikefjord IL Eikefjord
526 Hildegunn Kvistad Florø
527 Eldrid Ryste Florø
528 Johannes Bø Florø
529 John Bakke Svelgen
530 Bjørn Johnsen Florø
531 Olgeir Sundal Florø
532 Øyvind Gjengseth Florø
5km utan tidtaking
426 Tangut Degfay RCNUWC Ethiopia Flekke
405 Marius Andre Langø Flora CK Florø
700 Margot Svarthumle Florø
701 Målfrid Ottesen Florø
702 Bertel Gjøringbø Florø
703 Kristian Grotle FSM Florø
704 Willy Edwardsen Florø
705 Jørgen Solheim Førde
707 Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF Florø
708 Gro Breidvik Sørbotten Tambarskjelvar IL Naustdal
709 Sissel Nødset Grotle Jentutten Florø
712 Ronny Sørbotten Tambarskjelvar IL Naustdal
713 Anders Olai Grotle FSM Florø
714 Tove B Stavø Stavøy
715 Odd Nedrebø Førde
716 Johnny Kleppenes FSK Florø
717 Reidar Huus Florø
718 Tone Naustdalslid Naustdal
719 Skjalg Are Lyngstad Florø
721 Aksel Holme Førde IL Førde
722 Marit Bjerck Værøy Florø
723 Erik Veum Florø
724 Janne Hjelle Stavøy
725 Egil Gulholm Tambarskjelvar IL Naustdal
Kongleløpet (4,2km)
800 Sofie Hovland Florø
801 Tuva Wiggen Florø
802 Mads Skulbørstad Florø
803 Leander-Nikolai Jacobsen Høyvik Florø
804 Hilde Ørjansen Florø
805 Amalie Døskeland Høyvik Florø
806 Henrik Engdal Florø
807 Linnea-josefine Jacobsen Høyvik Florø
808 Sander Engdal Florø
809 Ingvild Gulbrandson Hammerseth Florø
810 Oskar Gjervik Florø
811 Andrine Langedal Horgen Florø
812 Karoline Gjervik Florø
814 Celine Bekkevold Bundlie Florø
815 Liva Bertine Nordvik Florø
816 Kristin Gulbrandson Florø
817 Simen Rauset Sandane TIF Sandane
818 Frode Langedal Aune Florø
819 Thea Trengereid Brendø Florø
820 Liam-Alexander Jacobsen Høyvik Florø
821 Sivert Tjønneland Førde
822 Thomas Wiggen Florø
823 Elias Hovland Florø
824 Mathias Rauset Sandane TIF Sandane
825 Thale Johansen Florø Turn & IF Florø
826 Hedda Skulbørstad Florø
829 Fride Sørbø Florø
830 Christopher S. Solheim Florø
831 Ruffa S. Solheim Florø
832 Niklas Hillersøy Førde
833 Stina Hillersøy Førde
834 Thea Ørjansen Solheim Florø
835 Ørjan Ørjansen Solheim Florø
838 William Landøy Kirketeig Florø
839 Axel Landøy Kirketeig Florø
840 Andrine Landøy Kirketeig Florø
841 Leah Sisi  Aukland Florø
842 Emily Aukland Florø
843 Emma Marie F. Halvorsen Florø
844 Henrik F. Halvorsen Florø
845 Nora F.  Halvorsen Florø
846 Tuva Eliassen  Huus Florø
847 Sivert E. Andersen Florø
848 Elise E. Andersen Florø
849 Mari E. Andersen Florø
852 Willy Stubhaug Holme Florø
853 Jessica H.  Bjørnset Florø
854 Lucas H. Bjørnset Florø
855 Lasse Midtbø Florø
856 Sivert Midtbø Florø
857 Petter A.  Midtbø Florø
858 Gard L. Solheim Florø
859 Karl Mortensen Florø
860 Mathias Mortensen Florø
861 Markus Mortensen Florø
862 Marte Nødset Førde
863 Kristine Nødset Førde
864 Isabella Felle Clementsen Florø
865 Julianne Felle Clementsen Florø
866 Kristen Hollevik Skomsvoll Florø
867 Serine Hollevik Skomsvoll Florø
868 Tord Hollevik Skomsvoll Florø
869 Aksel Hollevik Skomsvoll Florø
870 Emma Sande Øvrebotten Florø
871 Emil Sande Øvrebotten Florø
872 Magnus Andrè Høyset Florø
873 Tove Angleica  Høyset Florø
874 Kaja Johannessen Skrede Førde
875 Johan Johannessen Skrede Førde
876 Marie Johannessen Skrede Førde
877 Frøya Strømmen Florø
878 Benedicte Sofie Egge Førde
879 Henrik Eugen Egge Førde
880 Victoria Louise Egge Førde
881 Henriette Stigen Florø
882 Hedda Stigen Florø
883 Simon Dvergsdal Engevik Naustdal
884 Lone Dvergsdal Engevik Naustdal
885 Jakob Stavang Stubhaug Florø
886 David Stavang Stubhaug Florø
887 Markus Stavang Stubhaug Florø
892 Alina Stavø Førde
893 Sigurd Savland Naustdal
894 Matheo Stavø Brandsøy Florø
895 Henrik Haugland Florø
898 Rebekka Herstad Naustdal
899 Sedrik Kaupi Norheim Hafslo
900 Kaspian Kaupi Norheim Hafslo
901 Lukas Langø Florø
902 Leander Langø Florø
903 Sofie Bøhmer Florø
904 Oliver Bøhmer Florø
905 Marte Strømmen Florø
906 Kine Jeanett Heggheim Florø
907 Kristoffer E Brandsøy Florø
908 Mathilde Grotle Florø
909 Marius Eimhjellen Hyen
910 Even Johan Haslerud Florø
911 Kristina Tennebø Myrhol Førde
912 Oliver Tennebø Myrhol Førde
913 Andreas N Brandshaug Florø
914 Fride Dyrli Frøyen Florø
915 Mari Skarstein Florø
916 Anna Skarstein Florø
917 Synnøva K Skaar Førde