Florø Maraton Rett Vest:
Arrangement :
Grupper :
Resultatliste Rett Vest - 2010
Resultatliste Rett Vest 24. April  2010
Maraton menn 17 - 34 år
1 1 4:12:07 Bård N. Åsnes Førde Tennis Førde
Maraton menn 35 - 39 år
1 20 3:00:24 Per Olav Bøyum
Leikanger
Maraton menn 40 - 44 år
1 5 2:46:47 Helge Hafsås Olden IL Olden
2 4 2:49:52 Audun Skogen Hakallestranda Kondisjonslag Innvik
3 2 3:36:23 Geir Nygård Førde CK Førde
Maraton menn 45 - 49 år
1 19 3:49:52 Knut Sollid Hornindal IL Hornindal
2 6 4:03:17 Sverre Solhaug
Espeland
Maraton menn 50 - 54 år
1 21 4:02:33 Alf Gaupås DNM Bergen Ytre Arna
Maraton menn 55 - 59 år
1 8 3:56:22 Kåre Fauske Gaular IL Bygstad
2 9 4:02:50 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid
3 18 4:23:24 Lars Raae Stryn IL Stryn
Maraton menn 60 - 64 år
1 12 3:37:30 Helge Fuglseth Ålesund FIK Ålesund
2 13 4:07:21 Kjell Mindor Fagerlund Hasundgot IL Ulsteinvik
3 10 4:18:23 Torstein Østevik Klepp IL Kleppe
4 11 4:27:05 Ola Hilmar Ervik
Fonnes
Maraton menn 65 - 69 år
1 14 4:52:22 Knut Anderssen
Hvalstad
2 15 5:13:57 Per Jan Helset Langevåg IL Langevåg
Maraton menn 70 - 74 år
1 17 3:58:50 Gunnar Hugo Sanden
Eikefjord
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1 101 1:17:49 Alexander Bjørvik IK Tjalve Oslo
2 136 1:30:42 Kurt Norheim Hafslo IL Hafslo
3 105 1:41:05 Daniel Holmdahl RCNUWC Sweden Flekke
4 102 1:43:38 Eirik Steine Hasunds Hund Bergen
5 100 1:51:50 Lars Bjørbæk
Florø
6 103 1:59:16 David Gonzalez Baptista RCNUWC Venezuela Flekke
Halvmaraton menn 35 - 39 år
1 106 1:32:52 Kenneth Meidell
Oslo
2 107 1:49:33 Ove-Andre Tjønneland Førde CK Florø
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1 110 1:29:00 Inge Værøy Sogn og Fj Politidistr Florø
2 108 1:34:38 Aksel Rødland Vadheim IL Vadheim
3 109 1:35:00 Torbjørn Os Førde CK Naustdal
4 133 1:41:57 Arne Helge Høgelid Gaular IL Sande i Sunnfjord
5 139 1:52:51 Erik Spissøy
Finnsnes
6 138 2:07:32 Olav Mølster
Florø
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1 114 1:26:45 Bjørn Fretland Jotun IL Øvre Årdal
2 115 1:34:37 Dagmunn Fauske
Sande I Sunnfjord
3 116 1:35:50 Per Morten Frivik Vadheim IL Vadheim
4 140 1:39:08 Tommy Fonnes
Fonnes
5 112 1:42:07 Charles Litsheim Akilles Førde
6 111 1:43:13 Thomas Andersson
Gursken
7 113 1:46:13 Terje Heggheim Florø Turn & IF Florø
Halvmaraton menn 50 - 54 år
1 145 1:27:56 Helge Færø
Ostereidet
2 118 1:49:00 Magnus Frøyen
Florø
3 117 2:19:09 Øivind Gjengseth Nordea IL Florø
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1 119 2:08:47 Karl Jon Agledal Island Offshore Eikefjord
2 135 2:11:31 Bjarne Træland Statoil Mongstad BIL Vågseidet
Halvmaraton menn 60 - 64 år
1 121 1:42:00 Svein Steine Norheimsund IL Norheimsund
2 122 1:53:01 Rolf Tennebø SFE BIL Sandane
3 144 1:59:24 Lars Ulvestad SFE BIL Sandane
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1 125 1:49:05 Per Martin Gjerde Hasundgot IL Ulsteinvik
2 141 1:56:48 Johs Suletangen
Nyborg
3 124 1:59:56 Terje Trengereid
Florø
4 142 2:01:22 Steinar Øen
Tertnes
5 123 2:11:10 Hermund Kleppa Syril IL Leikanger
Halvmaraton menn 70 - 74 år
1 143 1:57:37 Jan Lillemoen
Fyllingen
2 126 2:12:39 Eivind Skjerven Hornindal IL Stryn
Halvmaraton menn 75 - 79 år
1 127 1:57:37 Per Gundersen Langevåg IL Langevåg
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1 137 1:26:44 Audhild Hestad Gaular IL Førde
2 134 1:49:16 Frida Karoline Sando
Bergen
3 129 1:57:37 Elin Hallenstvedt FKF BIL Tiller
4 128 2:04:03 Randi Erdal FKF BIL Trondheim
Halvmaraton kvinner 40 - 44 år
1 131 1:54:45 Anne Sophie Juel FFI BIL Oslo
Halvmaraton kvinner 55 - 59 år
1 132 2:06:58 Toril Selvik Jacobsen Førde IL Førde
10km menn 12 - 16 år
1 206 39:20 Roger Øye Pollen Førde IL Førde
2 201 39:24 Oddne Håvardstun Munkvold Førde IL Førde
3 203 43:28 Vegard Svarthumle Bareksten
Florø
4 205 44:56 Åsmund Guddal Kvarsvik Florø Turn & IF Florø
5 202 44:56 Preben Sørbø Flora CK Florø
6 204 46:56 Lars Andreas Trengereid
Florø
7 200 48:56 Terje Kristoffer Trengereid
Florø
8 208 51:01 Øyvind Ramsdal Flora CK Eikefjord
9 300 55:16 John Eivind Warvik
Førde
10km menn 17 - 29 år
1 210 37:21 Marius Vedvik Førde IL Førde
2 284 37:53 Knut Solheim Norddalsfjord IL Florø
3 305 41:18 Magnus Reiakvam
Førde
4 293 43:26 Said Shahwali Firouzateh
Bergen
5 213 45:59 Axel Bjerke RCNUWC Sweden Flekke
6 292 46:23 Haidani Sohrab
Florø
7 285 47:15 Ragnar Andreas Solheim Hansen
Florø
8 211 52:36 Vidar Vallestad
Brandsøy
10km menn 30 - 39 år
1 221 40:53 Gisle Skjølberg Bremanger IL Bremanger
2 220 42:18 Terje Askevold Askvoll/Holmedal IL Bergen
3 217 43:24 Jamshid Abdali
Florø
4 215 46:32 Stig Arild Svendsen Savland Tambarskjelvar IL Naustdal
5 461 47:32 Frode Øvrebotten
Florø
6 219 47:54 Jan Grov Hyen IL Kleppestø
7 222 48:24 Torstein Sørbø Statoil Forpleining Florø
8 289 52:05 Frank Leversund
Florø
9 218 57:38 Kenneth Lauvås
Bergen
10 214 58:21 Trond Lauvås
Bergen
10km menn 40 - 49 år
1 223 40:39 Stig Solheim
Florø
2 226 40:42 Svein Ove Alisøy Førde IL Førde
3 236 41:24 Dagmund Ramsdal Flora CK Eikefjord
4 228 42:42 Knut Kongsvik Førde IL Førde
5 232 42:50 Odd Arild Dale
Førde
6 233 43:02 Eivind Rauset Sandane TIF Sandane
7 235 43:49 Andre Høyset Eikefjord IL Eikefjord
8 224 44:06 Albert Frøyen
Florø
9 303 44:20 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen
10 238 46:21 Stig Gjerde Svelgen TIF Florø
11 229 46:38 Otto Svein Ramsdal Flora CK Florø
12 237 47:39 Rolf K Almenning FSK Florø
13 225 47:43 Rolf P Pedersen
Florø
14 298 48:25 Bjarte Liseth
Eikefjord
15 295 49:18 Paul Olav Oos
Florø
16 227 50:31 Georg Johansen
Florø
17 294 50:53 Stein Kjeltil Holvik
Florø
18 288 51:29 Einar Solheim Førde IL Førde
19 230 52:07 Jan Taule Førde IL Førde
10km menn 50 - 59 år
1 257 37:36 Magnar Solheim Norddalsfjord IL Florø
2 258 38:18 Harald Nygård AKS-77 Isdalstø
3 255 40:28 Aage Torvanger
Florø
4 241 41:52 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord
5 256 42:04 Olav Terøy
Stavang
6 246 42:38 Einar Strand Olden IL Olden
7 239 45:15 Emil Horstad Førde IL Førde
8 254 45:24 Egil Jacobsen Førde IL Førde
9 249 46:22 Olav Nordgulen IL Høyang Høyanger
10 304 46:46 Svein E Rød
Førde
11 242 47:14 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø
12 252 47:21 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord
13 250 48:46 Rune Holme Florø Turn & IF Florø
14 248 49:43 Norvald Ospehaug Tambarskjelvar IL Naustdal
15
50:39 Jon Arne Solvang
Eikefjord
16 245 54:59 Steinar Midtbø Norddalsfjord IL Florø
17 253 59:08 Magnar Gangsø
Sande I Sunnfjord
18 247 59:39 Arne Hauge
Høyanger
19 240 1:02:19 Harry Gram Førde IL Førde
20 299 1:04:01 Ole Johnny Warvik
Førde
10km menn 60 - 69 år
1 261 46:28 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke
2 264 47:29 Bjarte Johan Erdal Førde IL Førde
3 262 53:43 Einar Baardsen
Naustdal
4 266 57:50 Olav Øvrebotten Svelgen TIF Svelgen
5 267 58:04 Nils Lauvås Lindås IL Lindås
6 260 59:09 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø
7 259 59:33 Andreas Etterlid Førde IL Førde
10km menn 70 - 79 år
1 268 50:47 Sigmund Solheim
Florø
2 286 51:02 Kjell Odd Steinset Jølster IL Skei I Jølster
10km kvinner 17 - 29 år
1 270 55:43 Jorunn Tennebø
Bergen
2 269 59:01 Magnhild Aalen Florø Turn & IF Kvammen
10km kvinner 30 - 39 år
1 296 44:14 Bente Bakke Nødset
Førde
2 275 48:01 Guri Wangensteen
Fiskåbygd
3 291 49:15 Anne Marit Sølvberg Rygg Tambarskjelvar IL Naustdal
4 272 50:11 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal
5 297 51:15 Anja Lena S Egge
Førde
6 271 52:38 Anne Christin Svenkerud Florø Turn & IF Florø
7 274 52:38 Hilde Ladsten Florø Turn & IF Florø
8 273 55:32 Svanhild Tennebø
Førde
9 276 1:06:57 Claire Hicks
Greensboro NC, USA
10km kvinner 40 - 49 år
1 301 45:24 Anne Schei Tambarskjelvar IL Naustdal
2 278 47:22 Monique Eide Florø Turn & IF Florø
3 279 58:02 Lise Monsen
Florø
10km kvinner 50 - 59 år
1 281 56:10 Siri Osnes
Florø
10km kvinner 60 - 69 år
1 282 53:54 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal
GDFN - 5km menn 12 - 13 år
1 401 20:12 Ola Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal
2 445 20:28 William Stenevik Florø Turn & IF Florø
3 402 20:55 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane
4 400 31:53 Vegard Ramsdal Flora CK Eikefjord
5 450 32:36 Lars Daniel U Heimseter Eikefjord IL Eikefjord
GDFN - 5km menn 14 - 15 år
1 403 18:18 Erlend Moen Taule Førde IL Førde
2 404 23:00 Arne Bjarne Landøy
Florø
GDFN - 5km menn 16 - 17 år
1 405 19:42 Even Eide Onstad Florø Turn & IF Florø
5km menn 18 - 22 år
1 410 18:27 Motlatsi Nkhahle RCNUWC Lesotho Flekke
2 408 19:33 Daniek Saman RCNUWC Netherlands Flekke
3 456 19:41 Mads Knutsen
Florø
4 460 21:44 Daniel Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
5 409 22:11 Hamahu Allah RCNUWC W. Sahara Flekke
6 407 23:09 Kasun Boddawatta RCNUWC Sri Lanka Flekke
7 413 24:10 Maks Karpovich RCNUWC Belarus Flekke
8 414 27:27 Mitch Steele RCNUWC Canada Flekke
9 412 29:13 Thabiso Kunene RCNUWC Swaziland Flekke
10 406 29:31 Sibusiso Dlamini RCNUWC Swaziland Flekke
5km menn 23 - 29 år
1 416 20:47 Likambu Isaac RCNUWC Sudan Flekke
5km menn 30 - 39 år
1 462 18:07 Sigbjørn Reigstad
Valestrandfossen
2 457 18:34 Atle Skrede
Førde
3 417 25:41 Rupert Hunt RCNUWC Australia Flekke
5km menn 40 - 49 år
1 418 18:25 Odd Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal
2 452 23:18 Per Christian Engdal
Florø
3 451 27:03 Ole Aukland
Fflorø
4 447 27:15 Knut Dag Stenevik Florø Turn & IF Florø
5km menn 50 - 59 år
1 419 18:43 Tom Roger Johansen SAS Fana
2 420 24:11 Bjarte Pollen Førde IL Førde
3 455 30:18 Kolbjørn Øvrebotten
Florø
5km menn 60 - 69 år
1 423 23:48 Ståle Thuland Kyrkjebø IL Kyrkjebø
2 421 26:24 Nils Midling Hansen Askvoll/Holmedal IL Askvoll
3 422 27:15 Ludvig Birkeland Førde IL Førde
4 463 28:32 Sigbjørn Vårdal Askvoll/Holmedal IL Askvoll
5km menn 70 - 79 år
1 424 29:04 Harald Klakegg Førde IL Førde
5km menn 80 - 89 år
1 426 34:05 Kåre Ness Askvoll/Holmedal IL Askvoll
GDFN - 5km kvinner 12 - 13 år
1 430 21:04 Ingrid Næss Johansen Fana IL Fana
2 429 24:16 Renate Øye Pollen Førde IL Førde
3 446 25:22 Elise Isolde Stenevik Florø Turn & IF Florø
4 427 25:24 Åsa Lerum Førde IL Førde
5 454 27:03 Helene Løkkebø
Florø
6 428 27:46 Inger Lise Ullaland Florø Turn & IF Florø
7 459 31:47 Ane Marte Warvik
Førde
8 464 32:02 Inger Helen Yri
Florø
GDFN - 5km kvinner 14 - 15 år
1 431 31:25 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen
GDFN - 5km kvinner 16 - 17 år
1 432 24:43 Mari Bjørvik Wefring
Florø
2 433 31:24 Beth-Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen
5km kvinner 18 - 22 år
1 434 25:52 Maria Rusak RCNUWC Belarus Flekke
2 436 27:47 Tangut Degfay RCNUWC Ethiopia Flekke
5km kvinner 23 - 29 år
1 302 22:37 Madlen Hopen Øvrebotten
Florø
5km kvinner 30 - 39 år
1 438 28:29 Kathleen Hunt RCNUWC Australia Flekke
2 437 30:02 Kathrine Holme SAS Jessheim
5km kvinner 40 - 49 år
1 448 21:26 Anita Stenevik Florø Turn & IF Florø
2 453 23:19 Ruth Storevik Solheim
Florø
3 441 23:22 Ann-Sissel Tresnes Damelag Holm.staf. Florø
4 439 29:11 Ingunn Bergheim
Førde
5 440 29:38 Anne Eikås Ramsdal Flora CK Eikefjord
6 458 31:50 Åse Warvik
Førde
5km kvinner 50 - 59 år
1 444 24:24 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø
2 442 24:44 Bjørg Reknes Florø Turn & IF Florø
3 443 25:58 Anne Marie Hennessy Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø
10km utan tidtaking

529
Anny Langø Florø Turn & IF Florø

524
Bjørn Johnsen
Florø

520
Britt Irene Vårvik
Slidre

523
Erling Melvær Sogn og Fj Politidistr Florø

507
Esther Frøyen
Florø

535
Frode Farsund
Førde

512
Gerd Sissel Kinn
Florø

502
Hildegunn Kvistad
Florø

527
Ingebjørg Barstad
Florø

519
Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet

513
Jofrid Sundal
Florø

533
Jon Anders Nygård
Florø

534
Jon Bakke
Svelgen

525
Jorunn Giil
Florø

505
Leif-Martin Reknes Florø Turn & IF Florø

532
Marit Hasti Eikefjord IL Eikefjord

500
Martin Grotle
Florø

531
Nina Listeth Eikefjord IL Eikefjord

522
Odd Haugsbakk
Naustdal

517
Odd Nedrebø
Førde

508
Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen

510
Oddvar Kjell Grotle Florø Turn & IF Florø

526
Petter Refsnes Origod AS Florø

518
Ragnhild Arna Høyset Eikefjord IL Eikefjord

511
Reidar Høyset Eikefjord IL Eikefjord

503
Rolf Endestad
Florø

504
Sissel Gunn Berle
Florø

516
Sissel Strømmen
Florø

509
Siv Sørbø
Florø

506
Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord

514
Ståle Mulehamn Svelgen TIF Florø

244
Terje Mo
Førde

501
Torill Irene Barstad
Florø

530
Turid Vallestad Haukedalen IL Haukedalen

528
Turid Weckhorst
Florø

521
Vidar Steinhovden
Trondheim
5km utan tidtaking

713
Aksel Holme Førde IL Førde

700
Anders Grotle
Florø

732
Ann Helen Espeseth
Florø

711
Astrid Trengereid
Florø

735
Bendik Liseth
Eikefjord

736
Berit Mallasvik
Naustdal

720
Bertel Gjøringbø Florø Turn & IF Florø

737
Elin Endestad Gjerde
Svelgen

733
Else Grov
Florø

717
Gro Naustdal
Naustdal

742
Gunnhild Langedal
Florø

701
Heidi Sårheim
Florø

726
Henrik Sørdal
Florø

723
Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF Florø

740
Janne Larsen
Stavang

709
Jorunn Sundal Florø Turn & IF Høyanger

725
Julie Løkkebø
Florø

719
Kari Orheim
Førde

722
Karoline Orheim Pedersen
Florø

715
Kristian Grotle
Florø

707
Margot Svarthumle Florø Turn & IF Florø

705
Marit Solheim Sørdal
Florø

738
Marita Gjerde
Svelgen

716
Marius Andre Langø Flora CK Florø

734
Matias Johansen
Florø

702
Målfrid Ottesen Florø Turn & IF Florø

703
Nils Gisle Fløholm
Florø

724
Norill Terese Norheim Hafslo IL Hafslo

712
Ola Sørdal
Florø

714
Ole Eiliv Naustdal
Naustdal

710
Olgeir Eide Sundal
Florø

721
Ove Ronny Leganger
Førde

741
Reidar Huus
Florø

729
Simon Andre Bjørnset
Florø

708
Sissel Grotle
Florø

730
Thea Endestad
Florø

728
Therese Bjørnset
Florø

731
Tobias Endestad
Florø

718
Tobias Holme Førde IL Førde

727
Tor Helge Endestad
Florø

739
Tove Stavø
Stavang

706
Willy Edvardsen
Florø
Kongleløpet (4,2km)

881
Adrian Kuta Dypevik
Florø

939
Aleksander Fidjeland
Florø

868
Alice Hugøy
Florø

801
Alina Stavø
Florø

833
Andrea Book Grønsberg
Florø

905
Andreas A Langø
Florø

893
Andreas Bratbergsengen
Florø

858
Andrine Langedal Horgen
Florø

860
Bertine Edvardsen
Florø

943
Brage B Sunde
Florø

941
Christian A Egge
Førde

807
Christopher Storevik Solheim
Florø

909
Daniell L Holme
Florø

862
Eirik Rauset
Sandane

871
Eirik Ulriksen
Florø

859
Eirin Edvardsen
Florø

865
Elena eikevoll Heltne
Florø

809
Elias Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal

912
Elisabeth B. Yndestad
Florø

876
Elise Andersen
Florø

950
Elise S Ravnøy
Florø

932
Emely Nordås
Florø

838
Emil S. Øvrebotten
Florø

841
Emma Marie Halvorsen
Florø

837
Emma S. Øvrebotten
Florø

945
Erik J Skrede
Florø

882
Erik Liseth
Eikefjord

935
Even Johan Haslerud
Florø

923
Even S Vee
Florø

927
Fredrik B Råheim
Førde

857
Frode Langedal Aune
Florø

952
Gabriel B Staveteig
Florø

832
Gabriel Book Grønsberg
Florø

886
Gard Lindeberg Solheim
Florø

901
Gjanges Uzbak
Florø

916
Hans Erik Soltvedt
Florø

929
Henning Mettenes
Florø

942
Henrik E Egge
Førde

829
Henrik Engdal
Florø

842
Henrik Halvorsen
Florø

870
Henrik Heggheim Haugland
Florø

802
Hilde Ørjansen
Florø

849
Håkon Magnus Bjørnset Ottesen
Florø

902
Håkon Stavang
Florø

813
Håvard Moen Taule Førde IL Førde

918
Ina Martine Brendø
Florø

808
Ina Trengereid
Florø

844
Inga Kårstad Skaar
Førde

816
Ingeborg G. Nøttingnes
Florø

897
Ingeborg Linnea Solvang
Eikefjord

915
Inger Marit soltvedt
Florø

921
Ingrid B Rognaldsen
Florø

910
Ingrid H Broberg
Florø

879
Isak Eide Kristiansen
Florø

812
Iselin Johansen Myklebust
Dale

850
Jakob Andreas Bjørnset Ottesen
Florø

866
Joakim eikevoll Heltne
Florø

834
Josefine H. Eikevoll
Florø

911
Julie Mikkelsen
Laksevåg

953
Julie U Sørland
Florø

896
June Evita Solvang
Eikefjord

947
Kari Skogen
Florø

872
Karl Mortensen
Florø

819
Karoline Gjervik
Florø

894
Kaspian Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo

914
Kine Jeanette Heggheim
Florø

890
Kjartan Yri
Florø

926
Kristin Gulbrandson
Florø

956
Kristine Nødset
Florø

948
Kristoffer  E Brandsøy
Florø

938
Lats U Haarklau
Florø

847
Lea Marie Glomnes
Sandane

937
Leander Langø
Florø

855
Leander Nicolai Jakobsen Høyvik
Florø

946
Lena Almenning
Florø

933
Lene K Andersen
Florø

856
Liam Alexander Jakobsen Høyvik
Florø

854
Linnea Josefine Jakobsen Høyvik
Florø

885
Liva Bertine Nordvik Midtbø
Florø

936
Lucas Langø
Florø

904
Mads Mortensen Solheim
Florø

861
Magnus Edvardsen
Florø

839
Magnus Høyset
Eikefjord

903
Magnus Ulriksen
Florø

803
Maren Johansen Myklebust
Dale

877
Mari Andersen
Florø

957
Maria Esp Ellingsund
Eikefjord

805
Marius Eimhjellen Hyen IL Hyen

853
Marius Stokke
Florø

874
Markus Mortensen
Florø

934
Marte Nødset
Florø

817
Marthe G. Nøttingnes
Florø

928
Martin B Råheim
Førde

913
Martin B. Yndestad
Florø

880
Martin Eide Kristiansen
Florø

907
Martin S Barstad
Florø

924
Martin Solheim
Florø

815
Matheo Brandsøy
Brandsøy

873
Mathias Mortensen
Florø

949
Mathias S Ravnøy
Florø

800
Mathilde Magnussen Johansen
Florø

925
Mia S Espeseth
Florø

920
Morten B Rognaldsen
Florø

831
Nathaiel Book Grønsberg
Florø

867
Nemi Eikevoll Heltne
Florø

900
Nigina Uzbak
Florø

883
Nikoline Liseth
Eikefjord

843
Nora Halvorsen
Florø

818
Oskar Gjervik
Florø

846
Pernille Hessvik Holme
Florø

955
Petter Kjelsnes
Florø

835
Ragni Oline H. Eikevoll
Florø

908
Ruffa S Solheim
Florø

828
Sander Engdal
Florø

919
Sander Hillersøy
Florø

826
Sara Pedersen
Florø

891
Sara S. Ravnestad
Florø

895
Sedrik Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo

930
Sigbjørn Mettenes
Florø

821
Sigrid Selås Stavang
Florø

851
Sigurd Bjørnset Hallstensen
Florø

863
Simen Rauset
Sandane

899
Sindre Underlid Eikefjord IL Eikefjord

875
Sivert Andersen
Florø

830
Skjalg Are Lyngstad
Florø

864
Sondre Kvalvik Hafstad
Florø

827
Sondre Pedersen
Florø

931
Thale Nordås
Florø

810
Thale Sørbotten Johansen
Florø

906
Thea Karoline Sagen Garmager
Florø

806
Thea Trengereid Brendø
Florø

824
Thea Ørjansen Solheim
Florø

889
Therese Yri
Florø

922
Tina S Vee
Florø

951
Tommelise B Staveteig
Florø

892
Tor Christian Bratbergsengen
Florø

836
Tord Andre H. Eikevoll
Florø

811
Tore Eimhjellen Hyen IL Hyen

840
Tove Angelica Høyset
Eikefjord

917
Trond Vegard Soltvedt
Florø

954
Victor Dypevik
Florø

940
Victoria L Egge
Førde

814
Vilde Sørbotten Johansen Florø Turn & IF Florø

825
Ørjan Ørjansen Solheim
Florø

944
Øyvind Alræk
Florø