Florø Maraton Rett Vest:
Arrangement :
Grupper :
Resultatliste Rett Vest - 2009
Resultatliste Rett Vest 25. April  2009
Maraton menn 17 - 34 år
1 17 04:12:25 Bård N Åsnes Ufjelg IL Førde
Maraton menn 40 - 44 år
1 1 02:48:08 Helge Hafsås Olden IL Olden
2 2 04:22:41 Arne Helge Høgelid Gaular IL Sande
3 3 04:22:42 Charles Litsheim Akilles Førde
4 4 04:39:03 Olav Mølster Public Health Florø
Maraton menn 45 - 49 år
1 5 03:48:12 Sverre Johan Solhaug IL Fri Espeland
2 6 04:05:56 Svein Ove Alisøy Førde Førde
Maraton menn 50 - 54 år
1 16 03:27:31 Willy Hamre Bfg Fana Rådal
2 7 04:06:44 Alf Gaupås DNM Bergen Ytre Arna
Maraton menn 55 - 59 år
1 19 03:41:22 Jon Henjum Leikanger Leikanger
2 10 03:55:17 Arvid Tangerås Strandebarm IL Strandebarm
3 8 04:01:43 Kåre Fauske Gaular IL Bygstad
4 9 04:07:44 Øyvind Watne Førde Førde
5 11 04:41:27 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid
Maraton menn 60 - 64 år
1 12 03:59:18 Kjell M. Fagerlund Hasundgot IL Ulsteinvik
Maraton menn 65 - 69 år
1 15 05:02:34 Per Jan Helset Langevåg IL Langevåg
Maraton menn 70 - 74 år
1 18 04:13:40 Leif Feøy Ålesund FIK Ålesund
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1 103 01:23:45 Joar Moldskred Dimna IL Haddal
2 105 01:31:21 Kurt Norheim Hafslo IL Hafslo
3 104 01:38:46 Craig Christensen RCNUWC Canada Flekke
4 127 01:46:12 Stian Bøhmer Florø Florø
5 126 01:47:56 Sohrab Haidani Florø Florø
6 101 01:49:25 Daniel Holmdahl RCNUWC Sweden Flekke
7 102 01:52:28 Lars Bjørbæk Florø Florø
8 100 02:01:50 Michael Benjamin Robert Florø Turn & IF Florø
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1 107 01:36:35 Inge Værøy S & Fj. PIL Florø
2 106 01:42:26 Per Morten Frivik Vadheim IL Vadheim
3 123 01:42:26 Aksel Rødland Vadheim IL Vadheim
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1 109 01:39:03 Dagmunn Fauske Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord
2 110 01:43:59 Thomas Andersson Gursken Gursken
3 108 02:02:40 Tom Grahl-Jacobsen Florø Florø
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1 113 01:42:22 Johannes Idsø Sogndal IL Sogndal
2 112 01:49:24 Willy Pedersen Veldre IL Ottestad
3 111 02:05:47 Bjarne Træland Statoil Mongstad BIL Vågseidet
Halvmaraton menn 60 - 64 år
1 114 01:40:57 Svein Steine Norheimsund FIK Norheimsund
2 130 01:44:40 Alf Marton Aksland Paradis Paradis
3 116 01:55:03 Rolf Tennebø SFE BIL Sandane
4 117 02:01:47 Per Storøy Bergsøy IL Tjørvåg
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1 124 01:45:10 Per Martin Gjerde Hasundgot IL Ulsteinvik
2 118 01:46:58 Gunnar Wulvik Ask Friidrett Kleppestø
3 119 02:00:47 Terje Trengereid Florø Florø
Halvmaraton menn 70 - 74 år
1 129 01:52:34 Aksel Nilsen Fauske IL Fauske
2 125 02:15:12 Eivind Skjerven Oppstryn IL Stryn
Halvmaraton menn 75 - 79 år
1 120 01:54:21 Per Gundersen Langevåg IL Langevåg
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1 128 01:44:25 Elisabeth Lothe Eltvik Florø Florø
Halvmaraton kvinner 35 - 39 år
1 121 02:15:19 Kjersti Krokeide Nesttun Nesttun
Halvmaraton kvinner 40 - 44 år
1 122 02:08:25 Torill Grahl-Jacobsen Florø Florø
10km menn 12 - 16 år
1 201 00:40:46 Oddne Håvardstun Munkvold Førde IL Førde
2 202 00:48:22 Vegard S Bareksten FTIF - Kickboxing Florø
3 272 00:56:36 Øyvind Ramsdal Flora CK Eikefjord
10km menn 17 - 29 år
1 289 00:41:12 Isaack Kwambi Sogndal Sogndal
2 204 00:41:36 Magnus Reiakvam Dampen BIL Naustdal
3 270 00:43:27 Jamshid Abdali Florø Florø
4 203 00:54:22 Deniss Kaskurs RCNUWC Latvia Flekke
5 205 01:00:26 Madiyar Balykbayev RCNUWC Kazakhstan Flekke
10km menn 30 - 39 år
1 212 00:43:34 Andre Høyset Eikefjord IL Eikefjord
2 288 00:44:01 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen
3 209 00:44:54 Jan Grov Hyen IL Kleppestø
4 213 00:50:27 Helge Heimseter Eikefjord Eikefjord
5 279 00:51:28 Stian Rønnekleiv Florø Florø
6 280 00:51:52 Frank Leversund Florø Florø
7 265 00:53:36 Erling Melvær Florø Skytterlag Florø
8 210 00:59:02 Kenneth Lauvås Bergen Bergen
10km menn 40 - 49 år
1 230 00:36:27 Jan Arve Solheim Florø Turn & IF Florø
2 271 00:39:54 Dagmund Ramsdal Flora CK Eikefjord
3 225 00:40:01 Odd Rognebakke Dampen BIL Naustdal
4 224 00:40:30 Stig Solheim Florø Florø
5 220 00:41:23 Per Oddvar Lien Kyrkjebø IL Kyrkjebø
6 286 00:41:34 Per Arne Sæterlid Svelgen TIF Svelgen
7 222 00:41:58 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord
8 273 00:42:47 Odd Arild Dale Førde IL Førde
9 217 00:44:02 Albert Frøyen Florø Florø
10 219 00:44:31 Knut Kongsvik Førde IL Førde
11 221 00:44:40 Jan Karsten Nygård Bremanger Bremanger
12 226 00:44:41 Stig Gjerde Svelgen TIF Svelgen
13 229 00:45:14 Sturle Standal Naustdal Dampbakeri Naustdal
14 228 00:46:08 Otto Svein Ramsdal Flora CK Florø
15 215 00:48:00 Gustav Johan Nydal Florø Florø
16 227 00:49:12 Jan Taule Førde IL Førde
17 274 00:51:20 Kjetil Holvik Florø Turn & IF Florø
18 216 00:52:58 Rolf Peder Pedersen Florø Florø
19 292 00:53:36 Einar Solheim Førde Førde
20 296 00:53:37 Børge Svardal Florø Skytterlag Florø
21 218 00:57:01 Bjørn Fidjeland Florø Florø
22 223 01:00:52 Kjell Rune Biesmans Tempo Florø
10km menn 50 - 59 år
1 240 00:40:49 Egil Gulholm Tambarskjelvar IL Naustdal
2 237 00:41:43 Einar Strand Olden IL Olden
3 236 00:43:29 Frode Geir Farsund Førde IL Førde
4 298 00:44:20 Olav Terøy Stavang Stavang
5 246 00:45:14 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord
6 295 00:45:49 Egil Jacobsen Førde Førde
7 242 00:46:42 Emil Horstad Førde IL Førde
8 247 00:47:03 Svein E Rød Førde IL Førde
9 245 00:47:23 Rune Holme Florø Florø
10 233 00:47:33 Bjarte Johan Erdal Førde IL Førde
11 238 00:48:48 Olav Nordgulen IL Høyang Høyanger
12 264 00:49:31 Steinar A Midtbø Norddalsfjord IL Florø
13 231 00:49:33 Leif Kilnes Førde IL Førde
14 235 00:50:09 Norvald Ospehaug Tambarskjelvar IL Naustdal
15 283 00:51:01 Gunnar Øvrebotten Florø Førde
16 263 00:51:27 Per-Ove Gjerde Svelgen Svelgen
17 241 00:53:18 Arne Hauge Høyanger Høyanger
18 243 00:54:27 Magnar Gangsø Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord
19 232 01:00:08 Harry Gram Førde IL Førde
20 234 01:00:31 Kolbjørn Øvrebotten Florø Florø
10km menn 60 - 69 år
1 281 00:42:19 Amund Mjelde Haus Haus
2 253 00:44:22 Tor Alfred Bergvatn Norheimsund FIK Førde
3 250 00:47:46 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke
4 269 00:52:51 Einar Baardsen Tambarskjelvar IL Førde
5 267 00:54:23 Trygve Øvrebotten Frekhaug Frekhaug
6 252 00:54:36 Andreas Etterlid Førde IL Førde
7 248 00:57:33 Nils Lauvås Lindås IL Lauvås
8 266 00:57:57 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø
9 249 01:04:21 Olav Øvrebotten Svelgen TIF Svelgen
10km menn 70 - 79 år
1 254 00:50:37 Sigmund Solheim Florø Turn & IF Florø
10km kvinner 12 - 16 år
1 282 00:48:13 Madelen Hopen Florø Florø
2 276 00:59:16 Magnhild Aalen Kvammen Kvammen
10km kvinner 17 - 29 år
2 255 00:57:56 Jorun Tennebø Laksevåg Laksevåg
1 256 00:57:55 Svanhild Tennebø Førde Førde
10km kvinner 30 - 39 år
1 284 00:44:17 Bente Bakke Nødset Førde Førde
2 297 00:45:52 Anne Lise Rygg Førde Førde
3 291 00:50:13 Anne Marit Sølvberg Rygg Tambarskjelvar IL Naustdal
4 285 00:51:00 Anja Lena Selstad Egge Førde Førde
5 287 00:52:03 Anne Lene Lundene Florø Florø
6 257 00:52:19 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal
7 290 01:02:27 Marianne Undeland Førde Førde
10km kvinner 40 - 49 år
1 278 00:47:28 Britt Leni Berge Florø Florø
2 259 00:47:55 Monique Eide Florø Florø
3 294 00:52:21 Anne Schei Tambarskjelvar IL Naustdal
4 293 00:54:05 Irene Hagen Lunde Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord
5 277 00:57:03 Ann-Jeanette Mølster Public Health Florø
6 258 01:00:53 Marita Veibust Biesmans Tempo Florø
10km kvinner 50 - 59 år
1 260 00:42:11 Anna Margrethe Tråve SK Vidar Oslo
2 262 00:43:36 Norunn Stavø Florø Turn & IF Florø
3 261 00:56:47 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal
GDFN - 5km menn 12 - 13 år
1 402 00:18:52 Erlend Moen Taule Førde IL Førde
2 400 00:22:07 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane
3 401 00:22:25 William Stenevik Florø Turn & IF Florø
4 446 00:22:43 Fredrik Sollid Førde IL Førde
5 453 00:22:47 Vegard S Hegrenes Florø Førde
6 450 00:25:47 Kristian Værøy Florø Florø
7 440 00:30:14 Sondre Pileberg Aahjem Førde Førde
8 442 00:32:43 Vegard Ramsdal Flora CK Eikefjord
GDFN - 5km menn 14 - 15 år
1 408 00:18:50 Even Eide Onstad Florø Florø
2 407 00:18:52 Roger Øye Pollen Førde IL Førde
3 451 00:20:11 Tord Bjørnar Bjerknes Florø Florø
4 404 00:22:41 Lars Andreas Trengereid Florø Florø
5 444 00:22:45 Lasse Nordem Føleide Florø Turn & IF Florø
6 443 00:23:22 Joakim Ramsdal Eikefjord Eikefjord
7 405 00:23:28 Terje Kristoffer Trengereid Florø Florø
8 406 00:26:52 Joachim Norheim Heggestad IL Bjørn Gaupne
GDFN - 5km menn 16 - 17 år
1 447 00:18:51 Håvard Gjelsvik Førde IL Førde
2 409 00:21:59 Kevin Buarøy Karlsen Florø Turn & IF Florø
3 410 00:22:26 Daniel Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
5km menn 18 - 22 år
1 411 00:20:26 Isaac Likambu RCNUWC Sudan Flekke
2 412 00:21:44 David Gonzalez Baptista RCNUWC Venezuela Flekke
3 413 00:23:20 Svein Magnason RCNUWC Faroe Islands Flekke
4 414 00:24:33 Astor Nummelin RCNUWC Sweden Flekke
5km menn 30 - 39 år
1 452 00:21:44 Dag Frøyen Florø Florø
5km menn 40 - 49 år
1 454 00:21:27 Kjell Midtbø Norddalsfjord IL Florø
2 416 00:26:07 Tor-Olav Klokkernes Florø Florø
3 415 00:27:39 Anstein Aa Eikefjord IL Førde
4 417 00:28:34 Knut Stenevik Florø Turn & IF Florø
5km menn 50 - 59 år
1 445 00:18:32 Tom Roger Johansen SAS Group Club Fana
2 418 00:23:38 Bjarte Pollen Førde IL Førde
3 462 00:30:46 Asbjørn Rygg Sandane Sandane
5km menn 60 - 69 år
1 459 00:20:44 Kåre Wiik Førde Førde
2 419 00:25:49 Ludvig Birkeland Førde IL Førde
3 463 00:28:33 Sigbjørn Vårdal Askvoll Askvoll
5km menn 70 - 79 år
1 420 00:28:25 Harald Klakegg Førde IL Førde
5km menn 80 - 89 år
1 421 00:29:59 Kåre Ness Askvoll/Holmedal IL Askvoll
GDFN - 5km kvinner 12 - 13 år
1 423 00:23:24 Ingrid Næss Johansen Bergen Svømme Club Fana
2 422 00:25:21 Martine Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
3 425 00:26:13 Elise Isolde Stenevik Florø Turn & IF Florø
4 426 00:27:41 Kristin Standal Tambarskjelvar IL Naustdal
5 424 00:27:50 Mona Eide Onstad Florø Florø
6 457 00:29:44 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen
GDFN - 5km kvinner 14 - 15 år
1 448 00:25:28 Anna Cathrina Mølster Florø Florø
2 449 00:26:53 Siv Stavang Aune Florø Florø
3 455 00:30:30 Madeleine Holme Florø Florø
4 458 00:31:33 Beth Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen
GDFN - 5km kvinner 16 - 17 år
1 428 00:32:38 Norill Terese Norheim Hafslo IL Hafslo
5km kvinner 18 - 22 år
1 429 00:28:23 Sara Martinäki RCNUWC Finland Flekke
5km kvinner 23 - 29 år
1 456 00:31:44 Kathrine Holme Jessheim Jessheim
5km kvinner 40 - 49 år
1 433 00:20:31 Anita Stenevik Florø Turn & IF Florø
2 431 00:24:29 Ann-Sissel Tresnes Florø Florø
3 434 00:26:19 Vivian Nekkøy Florø Florø
4 461 00:26:20 Edith Van Den Bosch Florø Florø
5 430 00:26:36 Ellen Frøyen Florø Florø
6 432 00:28:03 Ingunn Bergheim Eikefjord IL Førde
7 441 00:28:26 Anne Eikås Ramsdal Flora CK Eikefjord
8 435 00:30:28 Berit Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
5km kvinner 50 - 59 år
1 438 00:24:11 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø
2 437 00:24:12 Bjørg Reknes Florø Turn & IF Florø
3 436 00:28:14 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø
10km utan tidtaking

539
Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø

500
Gerd-Sissel Kinn Florø Florø

501
Rolf Endestad Florø Florø

502
Anny Langø Florø Turn & IF Florø

503
Britt Irene Vårvik Florø Florø

505
Lise Monsen Florø Florø

506
Leif-Martin Reknes Florø Turn & IF Florø

507
Ragnhild Høyset Eikefjord IL Eikefjord

508
Sissel Berle Florø Florø

509
Torill Irene Barstad Florø Florø

510
Oddvar Kjell Grotle Florø Turn & IF Florø

511
Hildegunn Kvistad Florø Florø

512
Nils Gisle Fløholm Florø Florø

513
Reidar Høyset Eikefjord IL Eikefjord

514
Ingunn Selås Florø Turn & IF Florø

515
Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord

516
Vidar Steinhovden Trondheim Trondheim

518
Vidar Vallestad Florø Florø

520
Dag-Rune Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal

521
Jorunn Giil Florø Florø

522
Terje Mo Førde Førde

523
Odd Haugsbakk Naustdal Naustdal

524
Petter Karl Refsnes Florø Florø

526
Ståle Mulehamn Svelgen TIF Svelgen

527
Jofrid Sundal Florø Turn & IF Florø

528
Sølvi Eriksen Florø Florø

529
Turid Weckhorst Florø Florø

530
Ester Frøyen Florø Turn & IF Florø

531
Kari-Ann Søreide Florø Turn & IF Florø

532
Odd Nedrebø Førde Førde

533
Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen

534
Ingebjørg Barstad Florø Florø

535
Gunvor Holm Svelgen Svelgen

536
Arthur Holm Svelgen Svelgen

537
Aud Agledal Florø Eikefjord

538
Ingunn Skeide Bulandet Bulandet
5km utan tidtaking

700
Inger Helen Yri Florø Turn & IF Florø

701
Thale Sorbotten Johansen Florø Florø

702
Bertikl Gjøringbø Florø Turn & IF Florø

703
Marit Solheim Sørdal Florø Florø

704
Ola Sørdal Florø Florø

705
Målfrid Ottesen Florø Turn & IF Florø

706
Tobias Holme Førde IL Førde

707
Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF Florø

708
Marius Andre  Langø Florø Turn & IF Florø

709
Kristian Andre Grotle Florø Florø

710
Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet

712
Ståle Thuland Kyrkjebø Kyrkjebø

713
Margot Svarthumle Florø Turn & IF Florø

714
Martin Inge Grotle Florø Florø

715
Aksel Holme Førde IL Førde

716
Sissel Nødset Grotle Florø Florø

717
Willy Edvardsen Florø Florø

718
Øyvind Gjengseth Nordea Florø

719
Asbjørn Larsen Florø Florø

720
Siren Nekkøy Klokkernes Florø Florø

721
Sara Nekkøy Klokkernes Florø Florø

722
Else Grov Florø Florø

723
Johanne Grahl-Jacobsen Florø Florø

724
Henrik Sørdal Florø Florø

725
Helene Løkkebø Florø Florø

726
Julie Løkkebø Florø Florø

727
Christina Hopen Florø Florø

728
Wenche Holme Florø Florø

729
Anita Holme Florø Florø

730
Janne Larsen Florø Stavang

731
Gunhild Langeland Florø Florø

732
Reidar Berge Florø Kyrkjebø

733
Rannveig Berge Florø Kyrkjebø

734
Ingunn Berge Florø Kyrkjebø

735
Per Trygve Berge Florø Kyrkjebø

736
Markus van den Bosch Florø Florø
Kongleløpet (4,2km)

800
Astrid Småbrekke Florø Florø

801
Malene Stavang Magnussen Florø Florø

802
Lars Andreas Småbrekke Florø Florø

803
Aksel Hollevik Skomsvoll Florø Florø

804
Christoffer Stavang Magnussen Florø Florø

806
Torstein Småbrekke Florø Florø

807
Ørjan Ørjansen Solheim Florø Florø

808
Selma Holm Sæterlid Svelgen Svelgen

811
Thea Ørjansen Solheim Florø Florø

812
Mathilde Magnussen Johansen Florø Florø

813
Marco Lyngstad Florø Florø

814
Kristi Strømmen Kjerpeset Florø Turn & IF Florø

815
Sondre Norheim Ekrene IL Bjørn Gaupne

816
Iselin Johansen Myklebust Dale Dale

817
Sedrik Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo

818
Hilde Ørjansen Florø Florø

819
Mathias Magnussen Johansen Florø Florø

821
Sofie Holm Sæterlid Svelgen Svelgen

822
Anders Olai Grotle Florø Sportsklubb Florø

823
Vilde Sørbotten Johansen Florø Turn & IF Florø

825
Maren Johansen Myklebust Dale Dale

827
Ailen Norheim Ekrene IL Bjørn Gaupne

828
Serine Hollevik Skomsvoll Florø Florø

829
Kaspian Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo

830
Sigve Holm Sæterlid Svelgen Svelgen

831
Kristen Hollevik Skomsvoll Florø Florø

832
Marita Gjerde Svelgen TIF Svelgen

833
Åsa Lerum Førde IL Førde

835
Kristoffer Æsøy Florø Florø

836
Aleksander Æsøy Florø Florø

837
Skjalg Are Lyngstad Florø Florø

838
Ruffa Solheim Florø Florø

839
Christopher Solheim Florø Florø

840
Tor Christian Bratsbergsengen Florø Florø

841
Andreas Bratsbergsengen Florø Florø

842
Sigrid Selås Stavang Florø Florø

843
Anna Selås Stavang Florø Florø

844
Ingrid Dorfmann Dyrli Florø Florø

846
Elias Rognebakke Naustdal Naustdal

847
Henning Mettenes Florø Florø

848
Sigbjørn Mettenes Florø Florø

849
Therese Yri Florø Florø

850
Kjartan Yri Florø Florø

851
Edvina Ann Kronen Rossi Florø Florø

853
Eirik Rauset Sandane Sandane

854
Simen Rauset Sandane Sandane

855
Tore Eimhjellen Hyen Hyen

856
Marius Eimhjellen Hyen Hyen

857
Even S Havnen Florø Florø

858
Kristina S Havnen Florø Florø

859
Karl Mortensen Florø Florø

860
Mathias Mortensen Florø Florø

861
Markus Mortensen Florø Florø

862
Frode Aune Florø Florø

863
Andrine Horgen Florø Florø

864
Eivor Ottesen Florø Florø

865
Eskil Smelvær Florø Florø

866
Ingrid Holme Broberg Florø Florø

867
Ole Henrik Sundal Florø Florø

868
Johannes Gjøringbø Florø Turn & IF Florø

869
Frida Gjøringbø Florø Turn & IF Florø

870
Odin Andre Jensen Florø Florø

871
Brage Veibust Florø Sportsklubb Florø

872
Magnus Ulsten Florø Florø

873
Kjell Magne Barsnes Florø Florø

874
Christoffer Sandnes Langedal Florø Florø

875
Oliver Æsøy Frimannslund Florø Florø

876
Martin Brendefur Yndestad Florø Florø

877
Elisabeth Brendefur Yndestad Florø Florø

878
Kathrine Birkeland Florø Florø

879
Kine Jeanett Heggheim Florø Florø

880
Nastasha Ellingssund Florø Florø

881
Emily Norås Florø Florø

882
Thale Norås Florø Florø

883
Samuel Førde Florø Florø

884
Selma Førde Florø Florø

885
Olivia Strømmen Bergen Bergen

886
Jakob Strømmen Bergen Bergen

887
Alexander Fidjeland Florø Florø

888
Even Johan Haslerud Florø Florø

889
Karstein Værøy Florø Florø

890
Petter Bergli Florø Florø

891
Janne Kristin Soltveit Florø Florø

892
Inger Marit Soltveit Florø Florø

893
Hans Erik Soltveit Florø Florø

894
Trond Vegard Florø Florø

895
Kristina Lovise Udberg Florø Florø

896
Marthe Teigen Refsnes Florø Florø

897
Hannah K Nødset Florø Florø

898
Ida Vågene Florø Florø

899
Samuel Steinhovden Florø Florø

900
Sigrid Lene Steinhovden Florø Florø

901
Hein U Kalsvik Florø Florø

902
Ole Kristian H Hugøy Florø Florø

903
Eirik Einride Aasen Florø Florø

904
Hedda Reksten Eik Florø Florø

905
Ella Mortensen Florø Florø

906
Inger Lise Ullaland Florø Florø

907
Andreas Sleck Florø Florø

908
Isabella Sleck Florø Florø

909
Mads Mortensen Florø Florø

910
Beate Christensen Florø Florø

911
Akagse Putti Florø Florø

912
Martine H Midtbø Florø Florø

913
Christoffer B Midtbø Florø Florø

914
Cathrine B Midtbø Florø Florø

915
Alexander Midtbø Florø Florø

916
Andrine Øvrebotten Florø Florø

917
Matias Sollid Eide Sandane Sandane

918
Fredrik Indrebø-Langlo Florø Florø

919
Sofie Bøhmer Florø Florø

920
Oliver Bøhmer Florø Florø

921
Malin Kvamme Florø Florø

922
Brage Nygård Florø Florø

923
Karen Kittang Florø Florø

924
Ina Martine Brendø Florø Florø

925
Fredrik B Råheim Førde Førde

926
Martin B Råheim Førde Førde

927
Håvard Jagedal Florø Florø

928
Ingvild Jagedal Florø Florø

929
Elise H Andersen Florø Florø

930
Sivert H Andersen Florø Florø

931
Mari H Andersen Florø Florø

932
Helene S Andersen Florø Florø

933
Beate S Andersen Florø Florø

934
Elias Ravnestad Florø Florø

935
Sara Ravnestad Florø Florø

936
Lars Odin S Nes Florø Florø

937
Anita S Nes Florø Florø

938
Tor S Nes Florø Florø

939
Vetle D Frøyen Florø Florø

940
Fride D Frøyen Florø Florø

941
Gard S Espeseth Florø Florø

942
Tiril S Espeseth Florø Florø

943
Vegard R Årebrot Florø Florø

944
Eirin Edvardsen Florø Florø

945
Bertine Edvardsen Florø Florø

946
Roy Cato Edvardsen Florø Florø

947
Hanna Høidal Florø Florø

948
Merete H Høidal Florø Florø

949
Marte Nødseth Førde Førde

950
Tuva B Hjermann Florø Florø

951
Idun B Hjermann Florø Florø

952
Thomas H Halsnes Florø Florø

953
Mathilde H Halsnes Florø Florø

954
Alfred Hillersøy Florø Florø

955
Alva Hillersøy Florø Florø

956
Gabriel B Staveteig Florø Florø

957
Håvard M Taule Førde Førde

958
June M Solheim Florø Florø

959
Andreas Hereid Florø Florø

960
Andreas Nygård Florø Florø

961
Victor Egge Førde Førde

962
Christian Egge Førde Førde

963
Tord Solvåg Florø Florø

964
Renate Øye Pollen Førde Førde

965
Thor Albrektsen Florø Florø

966
Eirik Albrektsen Florø Florø

967
Marius Stokke Florø Florø

968
Sander N Hillersøy Florø Florø

969
Marte Strømmen Florø Florø

970
Sebastian S Ytreland Florø Florø

971
Henriette B Svardal Florø Florø

972
Thea Endestad Florø Florø

973
Eirik A Litsheim Florø Florø

974
Tor A Litsheim Florø Florø

975
Olai Geithus Florø Florø

976
Jonas Anzjøn Florø Florø

977
Elias F Kjerpeseth Florø Florø

978
Waady Ahmed Florø Florø

979
Waady Zakya Florø Florø

980
Preben Undeland Florø Førde

981
Kaia Undeland Florø Førde

982
Sivert Rygg Florø Florø

983
Anna Rygg Naustdal Florø

984
Aina Stavø Florø Florø