Florø Maraton Rett Vest:
Arrangement :
Grupper :
Resultatliste Rett Vest - 2008
Resultatliste Rett Vest 19. April  2008
Maraton menn 17 - 34 år
1 1 Erik Fendik 3:39:39 RCNUWC Slovakia Flekke
2 17 Jan Billy Aas 3:53:09
Ski
3 22 Bård Asnes 3:57:50
Førde
Maraton menn 40 - 44 år
1 4 Helge Hafsås 2:51:14 Olden IL Olden
2 3 Kjell Skjerven 4:10:14 Vik IL Vik i Sogn
3 2 Olav Mølster 4:29:05 Florø Turn & IF Florø
Maraton menn 45 - 49 år
1 18 Sverre Solhaug 3:47:51 Espeland Espeland
2 19 Knut Sollid 3:56:29 Hornindal IL Hornindal
3 5 Alf Gaupås 4:07:25 DNM Bergen Ytre Arna
Maraton menn 50 - 54 år
1 16 Kåre Fauske 4:12:32 Gaular IL Bygstad
2 24 Jan Ringheim 4:16:58 Fana IL Fana
3 6 Lars Raae 4:34:12 Hornindal IL Stryn
Maraton menn 55 - 59 år
1 9 Arvid Tangerås 3:20:02 Strandebarm IL Strandebarm
2 7 Inge Asbjørn Haugen 3:53:30 Hornindal IL Nordfjordeid
3 8 Kjell M Fagerlund 3:59:41 Hasundgort IL Ulsteinvik
4 10 Ola Hilmar Ervik 4:25:48 Statoil Mongstad BIL Mongstad
5 20 Øyvind Watne 4:31:39
Førde
6 14 Harald Krøvel 4:54:57 Åndalsnes IL Åndalsnes
Maraton menn 60 - 64 år
1 11 Kip Sumner 3:35:38 RCNUWC Canada Flekke
2 21 Knut Anderssen 4:37:32
Hvalstad
3 12 Gunleik Høyseth 4:54:56 Blefjell IL Hovin i Telemark
Maraton menn 70 - 74 år
1 15 Leif Feøy 4:09:55 Ålesund FIK Ålesund
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1 102 Kurt Norheim 1:29:56 Hafslo IL Hafslo
2 101 Fateh Warraich 1:49:44 RCNUWC Denmark Flekke
3 100 Michael Benjamin Robert 1:57:26 Florø Turn & IF Florø
4 103 Svein Magnason 1:57:27 RCNUWC Faroe Is Flekke
5 129 Sohnab Haidani 1:58:11
Florø
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1 128 Eivind Senneset 1:32:02 Flora CK Florø
2 126 Rune Horgen 1:37:19 Flora CK Florø
3 106 Charles Litsheim 1:45:57
Førde
4 105 Tommy Fonnes 1:46:05
Fonnes
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1 107 Dagmunn Fauske 1:40:28
Sande i Sunnfjord
Halvmaraton menn 50 - 54 år
1 108 Odd Harald Gram 1:31:26 Vik IL Vik i Sogn
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1 113 Egil Jacobsen 1:43:32 Førde Vulken BIL Førde
2 109 Johannes Idsø 1:46:04 Sogndal IL Sogndal
3 110 Johnny Svein Fløtre 1:48:37 Gloppen FIL Sandane
4 115 Helge Henriksen 1:52:20 Sogndal IL Sogndal
5 111 Karl Jon Agledal 1:58:47
Florø
6 112 Bjarne Træland 1:59:47 Statoil Mongstad BIL Vågseidet
Halvmaraton menn 60 - 64 år
1 118 Svein Steine 1:40:08 Norheimsund IL Norheimsund
2 117 Alf Marton Aksland 1:43:49
Paradis
3 119 Jan Solheimslid 1:43:55
Førde
4 116 Rolf Tennebø 1:49:31 SFE BIL Sandane
5 120 Trygve Øvrebotten 1:58:02
Frekhaug
6 133 Lars Ulvestad 2:01:05 IL Brodd Sandane
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1 131 Johs Slethaug 1:51:14
Nyborg
2 121 Terje Trengereid 2:01:21 Florø Turn & IF Florø
Halvmaraton menn 70 - 74 år
1 132 Per Gundersen 1:51:49 Langevåg IL Langevåg
2 130 Eivind Skjerven 2:16:54 Oppstryn IL Stryn
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1 125 Audhild Hestad 1:24:55 Gaular IL Førde
2 122 Lisa Bjerke 1:49:42 RCNUWC Sweden Flekke
3 123 Barbara Salopek 2:14:55 Kroatia Bergen
Halvmaraton kvinner 55 - 59 år
1 124 Toril Selvik Jacobsen 2:05:48 Førde IL Førde
10km menn 12 - 16 år
1 200 Vegard Svarthumle Bareksten 47:15
Florø
2 201 Odin Fonnes 48:33
Fonnes
3 268 Øyvind Olav Ramsdal 59:12 Flora CK Eikefjord
10km menn 17 - 29 år
1 205 Knut Solheim 38:37 Norddalsfjord IL Florø
2 275 Paul Van Limpt 38:54
Sogndal
3 283 Odd Arne  Grimsbø 42:00
Førde
4 206 Magnus Reiakvam 42:08 Tambarskjelvar IL Florø
5 281 Terje Valentin Nyttingnes 44:07
Eikefjord
6 280 Tor Inge Øvrebotten Myrhol 44:24
Svelgen
7 202 Banteaymolu Amare 44:32 RCNUWC Ethiopia Flekke
8 269 Stig Jarle Svardal 50:31
Eikefjord
9 203 Ernst Solheim Grønnevik 53:33 Norddalsfjord IL Oslo
10km menn 30 - 39 år
1 218 Ivar Andre Slinde 39:14 Jølster IL Vassenden
2 272 Stig Solheim 41:22 Eikefjord IL Florø
3 214 Andre Høyset 43:55 Eikefjord IL Eikefjord
4 212 Jan Grov 45:04 Hyen IL Kleppestø
4 217 Vidar Grov 45:04 Florø Turn & IF Bergen
6 277 Martin Eimhjellen 46:27 Hyen IL Hyen
7 266 Jan Magne Steinhovden 55:11
Florø
8 211 Kenneth Lauvås 59:39
Bergen
9 216 Trond Lauvås 59:54
Bergen
10km menn 40 - 49 år
1 264 Dagmund Ramsdal 39:46 Flora CK Eikefjord
2 230 Per Oddvar Lien 40:41 Kyrkjebø IL Kyrkjebø
3 284 Arne Mo 41:21
Førde
4 220 Odd Arild Dale 41:38 Førde IL Førde
5 229 Tom Roger Johansen 41:57 SAS Klubben Fana
6 222 Knut Kongsvik 42:44 Førde IL Førde
7 224 Geir Tore Leversund 43:40
Eikefjord
8 225 Jan Rune Flølo 44:21
Naustdal
9 223 Stig Gjerde 45:02 Svelgen TIF Svelgen
10 231 Jan Karsten Nygård 45:11 Bremanger IL Bremanger
11 226 Otto Svein Ramsdal 45:35 Flora CK Florø
12 227 Marcel Van Den Bosch 47:29
Florø
13 274 Per Ove Gjerde 48:56
Svelgen
10km menn 50 - 59 år
1 249 Harald Nygård 36:05 AKS-77 Isdalstø
2 247 Magnar Solheim 37:29 Norddalsfjord IL Florø
3 240 Aage Torvanger 39:51 Florø Turn & IF Florø
4 279 Einar Strand 43:08 Olden IL Olden
5 242 Brynjar Holsen 43:44 Eikefjord IL Eikefjord
6 235 Kjartan Kvellestad 44:09 Florø Turn & IF Florø
7 239 Steinar Midtbø 44:54 Norddalsfjord IL Florø
8 245 Norvald Ospehaug 45:01 Tambarskjelvar IL Naustdal
9 282 Svein Røed 45:46
Førde
10 243 Olav Nordgulen 45:58 IL Høyang Høyanger
11 233 Emil Horstad 46:07 Førde IL Førde
12 237 Rune Holme 47:00 Florø Turn & IF Florø
13 234 Bjarte Johan Erdal 48:56 Førde IL Førde
14 241 Gunnar Øvrebotten 49:21
Førde
15 246 Arne Hauge 49:34 HR-BIL Høyanger Høyanger
16 236 Peter Olav Midthun 49:40 Førde IL Førde
17 232 Leif Kilnes 49:52 Førde IL Førde
18 238 Terje Mo 51:44
Førde
19 248 Magnar Gangsø 56:55
Sande i Sunnfjord
20 244 Harry Gram 1:01:57 Førde IL Førde
10km menn 60 - 69 år
1 273 Arne Mjelde 42:34
Haus
2 253 Sigbjørn Vårdal 50:25 Askvoll IL Askvoll
3 252 Andreas Etterlid 53:36 Førde IL Førde
4 255 Olav Øvrebotten 58:51 Svelgen TIF Florø
5 254 Hans Bjørn Kvalsvik 1:00:02 Florø Turn & IF Florø
6 251 Nils Lauvås 1:07:35 Lindås IL Lindås
10km kvinner 17 - 29 år
1 257 Saara Martinmäki 1:07:00 RCNUWC Finland Flekke
10km kvinner 30 - 39 år
1 267 Anne-Lise Rygg 45:07
Førde
2 278 Anja Lena Selstad Egge 50:47
Førde
3 74 Laila Mallasvik Røren 1:02:41 Florø Turn & IF Florø
10km kvinner 40 - 49 år
1 259 Ingunn Selås 50:13 Florø Turn & IF Florø
2 261 Ester Frøyen 51:02 Florø Turn & IF Florø
10km kvinner 50 - 59 år
1 262 Norunn Stavø 44:42 Florø Turn & IF Florø
2 263 Solveig Svardal 50:30 Eikefjord IL Eikefjord
3 265 Yngvild Holm 1:09:03 Åndalsnes IL Åndalsnes
Gaz de France - 5km menn 12 - 13 år
1 400 Lasse Nordem Føleide 22:00 Florø Turn & IF Florø
2 444 Markus Indrebø Langlo 22:46 Florø Turn & IF Florø
3 442 Sigurd Leikanger Fedje 23:25 Florø Turn & IF Florø
4 401 Torstein S Småbrekke 24:39
Florø
5 440 Odin Myklebust Stenseth 28:44
Florø
5 443 Åsmund Hordvik 28:44 Florø Turn & IF Florø
7 402 Joachim Norheim Heggestad 29:49 IL Bjørn Gaupne
Gaz de France - 5km menn 14 - 15 år
1 404 Roger Øye Pollen 19:57 Førde IL Førde
2 406 Ole Martin Gjerde 20:19 Svelgen TIF Svelgen
3 454 Magnus Olav Myrhol 20:20 Svelgen TIF Svelgen
4 407 Espen Pileberg Aahjem 21:51 Førde IL Førde
5 403 Lars Andreas Trengereid 25:05 Florø Turn & IF Florø
6 405 Terje Kristoffer Trengereid 38:00 Florø Turn & IF Florø
Gaz de France - 5km menn 16 - 17 år
1 409 Daniel Mallasvik 21:45 Tambarskjelvar IL Naustdal
2 408 Olav Hallberg 23:57
Naustdal
3 449 Joachim Flølo 30:49
Naustdal
5km menn 18 - 22 år
1 448 Erlend Sunde 20:56
Florø
2 416 Giovanni Braghieri 21:58 RCNUWC Italy Flekke
3 414 Piotr Faba 22:21 RCNUWC Poland Flekke
4 412 Victor Borba 23:15 RCNUWC Brasil Flekke
5 415 Shasanka Pradhan 25:19 RCNUWC Nepal Flekke
6 411 Amar Chenappa 27:27 RCNUWC India Flekke
5km menn 23 - 29 år
1 455 Tekleab Tsegazeab Zemicha 24:09 Førde Vulken BIL Førde
5km menn 40 - 49 år
1 445 Kjell Midtbø 21:29 Veidekke Florø
2 221 Bjarte Pollen 23:38 Førde IL Førde
3 419 Einar Hallberg 24:16
Naustdal
5km menn 50 - 59 år
1 420 Egil Gulholm 20:09 Tambarskjelvar IL Naustdal
2 453 Kåre Wiik 20:46
Førde
3 421 Arnstein Sunde 23:31
Florø
4 450 Olav Lyslo 25:34 Innvik IL Innvik
5km menn 60 - 69 år
1 422 Ludvig Birkeland 25:57 Førde IL Førde
5km menn 70 - 79 år
1 425 Kåre Ness 29:51 Askvoll IL Askvoll
2 423 Jon Jorde 40:09 Dale IL Dale
Gaz de France - 5km kvinner 12 - 13 år
1 426 Martine Mallasvik 25:39 Tambarskjelvar IL Naustdal
2 427 Ingrid Næss Johansen 27:19 BSC Fana
3 441 Astrid Leikanger Fedje 27:28 Florø Turn & IF Florø
4 447 Camilla Eimhjellen 33:06 Hyen IL Hyen
Gaz de France - 5km kvinner 14 - 15 år
1 446 Betta Lisa Eimhjellen 31:48 Hyen IL Hyen
2 429 Norill Terese Norheim 32:57 Hafslo IL Hafslo
Gaz de France - 5km kvinner 16 - 17 år
1 430 Nina Taugbøl 25:57 RCNUWC Norway Flekke
5km kvinner 18 - 22 år
1 456 Katarina Sølvberg Mo 25:01
Førde
2 432 Amelie Westphal 29:36 RCNUWC Sweden Flekke
3 431 Sara Saleh 29:57 RCNUWC Sweden Flekke
5km kvinner 23 - 29 år
1 434 Åshild Underlid 48:14
Eikefjord
2 433 Lillian Leknes 48:15
Florø
5km kvinner 40 - 49 år
1 452 Anita Stenevik 21:07 Florø Turn & IF Florø
2 435 Ingunn Bergheim 28:53 Eikefjord IL Eikefjord
5km kvinner 50 - 59 år
1 439 Bjørg Reknes 23:36 Florø Turn & IF Florø
2 437 Magnhild Myklebust 23:44 Florø Turn & IF Florø
3 436 Ragnhild Næss 29:20 SAS Klubben Fana
10km utan tidtaking

500 Hildegunn Kvistad

Florø

501 Jorunn Giil

Florø

502 Terje Standal
Florø Turn & IF Florø

503 Monica Sørbø
Vinmonopolet Florø

504 Bente Larsen
Vinmonopolet Florø

505 Juliet Glørstad

Florø

506 Kari-Ann Søreide
Florø Turn & IF Florø

507 Torill Irene Barstad

Florø

508 Turid Weckhorst

Florø

509 Pia Vibeke Gården

Florø


Sissel Berle

Florø


Ingebjørg Barstad

Florø

511 Anne Britt Sundal Larsen
Vinmonopolet Florø

512 Ståle  Mulehamn
Svelgen TIF Svelgen

513 Ragnhild Høyset
Eikefjord IL Eikefjord

514 Solveig Glørstad

Florø

515 Oddvar Grotle
Florø Turn & IF Florø

516 Torill Grahl-Jacobsen
Vinmonopolet Florø

517 Tor Alfred Bergvatn
Førde IL Førde

518 Sølvi Eriksen

Florø

519 Petter Refsnes
Florø Florø

520 Grethe Pernille Hammerseth
Vinmonopolet Florø

521 Odd Nedrebø

Førde

522 Anny Ravnestad
IL Høyang Høyanger

523 Vidar Steinhovden
Trondheim Trondheim

524 Frode Geir Farsund
Førde IL Førde

525 Reidar  Høyset
Eikefjord IL Eikefjord

526 Einar Baardsen

Naustdal

527 Gerd Sissel Kinn

Florø

528 Nils Fløholm
Florø Turn & IF Florø

529 Sissel Strømmen

Florø

530 Oddvar Førde
Svelgen TIF Svelgen

531 Ingunn Skeide
Bulandet IL Bulandet

532 Anny Langø
Florø Turn & IF Florø

533 Sara Steine

Florø

534 Rolf Endestad
Flora CK Florø

535 Grete Havn

Eikefjord

536 Anette Birkeland

Eikefjord

537 Elin H Mathiessen

Stabbestad

538 Aud Agledal

Eikefjord

539 Lindis Agledal Nordal

Hyen

540 Gro Utkilen
Florø Turn & IF Florø

541 Atle Solheim Olsen
FSK Florø

542 Gunhild Langedal

Florø

543 Janne Larsen

Stavang

544 Marit Helen Hasti

Eikefjord

545 Hilde Rygg

Førde

546 Helene Bergvatn

Førde
5km utan tidtaking

700 Margot Svarthumle

Florø

701 Bertel Gjøringbø
Florø Turn & IF Florø

702 Edith Holme Smådal
Tambarskjelvar IL Naustdal

703 Thea Trengereid Brendø
Florø Turn & IF Florø

704 Sissel A Nødset Grotle

Florø

705 Kristian Andre Grotle

Florø

706 Sigrid Gjelsvik
Tambarskjelvar IL Naustdal

707 Målfrid Ottesen
Florø Turn & IF Florø

708 Martin Inge Grotle

Florø

709 Herdis Elin Lexau
Florø Turn & IF Florø

710 Thomas Holme Smådal
Tambarskjelvar IL Naustdal

711 Willy Edvardsen

Florø

712 Ståle Thuland
Kyrkjebø IL Kyrkjebø

713 Ina Trengereid
Florø Turn & IF Florø

714 Astrid Trengereid
Florø Turn & IF Florø

715 Dag-Rune Mallasvik
Tambarskjelvar IL Naustdal

716 Ola Sørdal

Florø

717 Marit Solheim Svardal

Florø

718 Berit Otnes

Florø

510 Leif-Martin Reknes
Florø Turn & IF Florø

719 Bjørg Higraff

Florø

720 Svein Higraff

Florø

721 Else Grov

Florø

722 Reidar Huus
Balestrand IL Balestrand

723 Svein Stusdal

Florø

724 Erna Stusdal

Florø

725 Jorunn Sundal
Florø Turn & IF Høyanger

726 Asbjørn Larsen

Florø

727 Thord Bjørnar Bjerknes

Florø

728 Kathrine Holme

Jessheim

729 Anita Holme

Florø

730 Mia Charlotte Korneliussen Bjørnset

Florø

731 Reidar Berge

Kyrkjebø

732 Per Trygve Berge

Kyrkjebø

733 Ingunn Berge

Kyrkjebø

734 Rannveig Berge

Kyrkjebø

735 Øyvind Gjengseth

Florø
Kongleløpet (4,2km)

800 Vilde Sørbotten Johansen
Florø Turn & IF Florø

801 Thale Sørbotten Johansen
Florø Turn & IF Florø

802 Anna Selås Stavang
Florø Turn & IF Florø

803 Iselin Johansen Myklebust

Dale

804 Sigrid Selås Stavang
Florø Turn & IF Florø

805 Ailen Norheim Ekrene
IL Bjørn Gaupne

806 Kristoffer Stavang Magnussen

Florø

807 Stian Holme Smådal
Tambarskjelvar IL Naustdal

808 Mathias Magnussen Johansen
Florø Turn & IF Florø

809 Sander Holme Smådal
Tambarskjelvar IL Naustdal

810 Anders Olai Grotle
FSK Florø

811 Sondre Pileberg Aahjem
Førde IL Førde

812 Maren Johansen Myklebust

Dale

813 Sondre Norheim Ekrene
IL Bjørn Gaupne

814 Johanne Malene Grønnevik
FTIF Turngruppa Florø

815 Marius Andre Langø
Florø Turn & IF Florø

816 Sedrik Kauppi Norheim
Hafslo IL Hafslo

817 Mathilde Magnussen Johansen
Florø Turn & IF Florø

818 Malene Stavang Magnussen

Florø

819 Eivor Ottesen
Florø Turn & IF Florø

820 Rakel Ottesen
Florø Turn & IF Florø

821 Putli Hellesen
Florø Turn & IF Florø

822 Kristen Hollevik Skomsvoll
Florø Turn & IF Florø

823 Tord Hollevik Skomsvoll

Florø

824 Serine Hollevik Skomsvoll
Florø Turn & IF Florø

825 Ørjan Ørjansen Solheim

Florø

826 Thea Ørjansen Solheim

Florø

827 Brage Nygaard
Florø Turn & IF Florø

828 Vilde Nygaard
Florø Turn & IF Florø

829 Ina M Brendø

Florø

830 Eirik Endride Humlestøl Aasen

Florø

831 Astrid Småbrekke

Florø

832 Lars Andreas Småbrekke

Florø

833 Mikal Pedersen

Florø

834 Elise Andersen

Florø

835 Sivert Andersen

Florø

836 Elise Isolde Stenevik

Florø

837 William Stenevik

Florø

838 Mads Mortensen

Florø

839 Herman Mortensen

Florø

840 Steinar Løland

Florø

841 Marisa Lyngstad

Florø

842 Marco Lyngstad

Florø

843 Brage Holme

Florø

844 Tara Holme

Florø

845 Henning Mettenes

Florø

846 Sigbjørn Mettenes

Florø

847 Marte I Guddal

Florø

848 Sander I Guddal

Florø

849 Vegard I Guddal

Florø

850 Stig-Ruben Fylkesnes

Florø

851 Jon-Marius Fylkesnes

Florø

852 Elisabeth B Yndestad

Florø

853 Martin B Yndestad

Florø

854 Katrine Birkeland

Florø

855 Kirsti B Yndestad

Florø

856 Mathias Mortensen

Florø

857 Karl Mortensen

Florø

858 Markus Mortensen

Florø

859 Sander M Nyttingnes

Florø

860 Kristoffer M Nyttingnes

Florø

861 Einar Hope Kleppenes

Florø

862 Kamilla Hope Kleppenes

Florø

863 Markus R Haukås

Florø

864 Mia R Haukås

Florø

865 Malin R Haukås

Florø

866 Linea J J Høyvik

Florø

867 Leander N J Høyvik

Florø

868 Liam A J Høyvik

Florø

869 Therese Yri

Florø

870 Kjartan Yri

Florø

871 Inger Helen Yri

Florø

872 Silje M A Agledal

Florø

873 Brita Solheim Olsen

Florø

874 Inger Marit Soltvedt

Florø

875 Trond Vegard Soltvedt

Florø

876 Hans Erik Soltvedt

Florø

877 Janne Kristin Soltvedt

Florø

878 Helene Løkkebø

Florø

879 Julie Løkkebø

Florø

880 Fredrik Indrebø Langlo

Florø

881 Viljar Ødelien

Florø

882 Iver Ødelien

Florø

883 Jakob Aven

Florø

884 Marita Gjerde

Svelgen

885 Thea Endestad

Eikefjord

886 Mats Skulbørstad

Florø

887 Hedda Skulbørstad

Florø

888 Haldis S Flatjord

Florø

889 Idun Bjorstad Hjermann

Florø

890 Tuva Bjorstad Hjermann

Florø

891 Siri Bjorstad Hjermann

Florø

892 Knut Hjermann

Florø

893 Magnus Søvik

Florø

894 Synne Søvik

Florø

895 Jon Ruben Landøy

Florø

896 Brigt Våge Kalsvik

Florø

897 Hein Våge Kalsvik

Florø

898 Ada Våge Kalsvik

Florø

899 Karoline Gjervik

Florø

900 Oskar Gjervik

Florø

901 Emma Hugøy

Florø

902 Alice Hugøy

Florø

903 Emma Elise Tveranger

Florø

904 Ingrid Oline Tveranger

Florø

905 Ingvild Erdal Nybu

Florø

906 Tomine Erdal Nybu

Florø

907 Frida Erdal Nybu

Florø

908 Skjalg Are Lyngstad

Florø

909 Jonas Hove

Florø

910 Brage Biesmanns

Florø

911 Eirik Rauseth

Sandane

912 Andreas Rauseth

Sandane

913 Simen Rauseth

Sandane

914 Tiril Skau Espeseth

Florø

915 Gard Skau Espeseth

Florø

916 Kirsten Bortne Dalaas

Florø

917 Casper Andreas S Haugum

Florø

918 Cato Alexander S Haugum

Florø

919 Brunan L Rosa

Florø

920 Esma Hugøy

Florø

921 Otto Hugøy

Florø

922 Even Johan Haslerud

Florø

923 Stine Madsen

Florø

924 Adrian S Langedal

Florø

925 Eirin Edvardsen

Florø

926 Bertine Edvardsen

Florø

927 Amanda Holmen

Florø

928 Simon Geithus

Florø

929 Olai Geithus

Florø

930 Elise Brendø Skogheim

Florø

931 Ingeborg Vik

Florø

932 Lars O S Nes

Florø

933 Anita S Nes

Florø

934 Tor S Nes

Florø

935 Mari Nordal

Florø

936 Elias S Ravnestad

Florø

937 Sara S Ravnestad

Florø

938 Frøya Eliasson

Florø

939 Njål Eliasson

Florø

940 Ole Tobias Yndestad

Florø

941 Gabriel Staveteig

Florø

942 Tommelise Staveteig

Florø

943 Snorre K Hillersøy

Florø

944 Trym K Hillersøy

Florø

945 Mina N Føleide

Florø

946 Ella Mortensen

Florø

947 Ola Mortensen

Florø

948 Thale Norås

Florø

949 Emmelis Norås

Florø

950 Sofie H Sæterlid

Svelgen

951 Andrine S Melvær

Florø

952 Sondre S Melvær

Florø

953 Thea S Melvær

Florø

954 Elise M Røren

Florø

955 Håkon Røren

Florø

956 Marie Angelica Sørbotten

Florø

957 Lina Heimtun

Florø

958 Anja Heimtun

Florø

959 Thea Heimtun

Florø

960 Charlotte Førde

Svelgen

961 Stian H Smådal

Naustdal

962 Sander Smådal

Naustdal

963 Lidia B Devarakkam

Florø

964 Marius Eimhjellen

Florø

965 Tore Eimhjellen

Florø

966 Petter Solhaug

Florø

967 Thorbjørn B Osland

Florø

968 Jarle B Osland

Florø

969 Vegard S Aldeholm

Florø

970 Victoria S Aldeholm

Florø

971 Christina S Aldeholm

Florø

972 Jenne G Strømsnes

Florø

973 Gunstein G Strømsnes

Florø

974 Karina Nyttingnes

Florø

975 Oliver A Frimannslund

Florø

976 Max Borkowski

Florø

977 Trude Reksten

Florø

978 Andreas N Skorpen

Florø

979 Isabella Slack

Florø

980 Andreas Slack

Florø

981 Lars D Heimsæther

Eikefjord

982 Øyvind Pedersen

Hyen

983 Annelin Værøy

Florø

984 Karsten Væerøy

Florø

985 Håvard Sørgulen

Florø

986 Julian O U Helle

Florø

987 Marius Stokke

Florø

988 Henriette Stigen

Florø

989 Kjersti Kjerpeseth

Florø

990 Margrethe Kjerpeseth

Florø

991 Magnus L Østvik

Florø

992 Snorre G Østvik

Florø

993 Oda J Helle

Florø

994 Vegard Ramsdal

Florø

995 Therese Olsen

Florø

996 Thomas B Ullaland

Florø

997 Elena Heltne

Florø

998 Joakim Heltne

Florø

999 Mathias G Nyttingnes

Florø

1000 Marcus G Nyttingnes

Florø

1001 Maja A Paulsen

Florø

1002 Truls A Paulsen

Florø

1003 Tia Malen Patumsit

Florø

1004 Adriane L Ø Bakke

Florø

1005 Adrean T Bakke

Florø

1006 Andrine J Bakke

Florø

1007 Petter Kjelsnes

Florø

1008 Eirik Kjelsnes

Florø

1009 Gard Olsen

Florø

1010 Lukas Langø

Florø

1011 Leander Langø

Florø

1012 Edwina Rossi

Florø

1013 Christian Egge

Førde

1014 Baby Stave

Florø

1015 Maria Sølvberg

Florø

1016 Jenny Sølvberg

Florø

1017 Iselin Haugerud

Florø

1018 Sara Haugerud

Florø