Florø Maraton Rett Vest:
Arrangement :
Grupper :
Resultatliste Rett Vest - 2007
Resultatlister Rett Vest 21.april 2007
Maraton menn 17 - 34 år
1 David Johnson RKNUWC Norge 3:19:19
2 Dick Muyambi RKNUWC Uganda 4:16:08
Maraton menn 40 - 44 år
1 Helge Hafsås Olden 2:39:06
2 Olav Mølster Florø 4:19:17
Maraton menn 45 - 49 år
1 Erik Müller Tolga 3:22:00
2 Dagmund Ramsdal Florø 3:33:55
3 Alf Gaupås Ytre Arna 4:03:31
Maraton menn 50 - 54 år
1 Mons Øyvind Tingelstad Tynset 3:59:33
2 Inge Asbjørn Haugen Hornindal 4:01:49
3 Lars Raae Stryn 4:16:08
Maraton menn 55 - 59 år
1 Helge  Fuglseth Ålesund 3:16:43
2 Kip Sumner RKNUWC Canada 3:31:39
3 Jon Henjum Leikanger 3:35:57
4 Jan Petter Venøy Selje 4:17:58
5 Harald Krøvel Åndalsnes 4:25:49
Maraton menn 60 - 64 år
1 Bård Rødde Støren 4:07:21
2 Gunnar Wulvik Kleppestø 4:08:04
3 Trygve Øvrebotten Frekhaug 4:22:56
4 Per Jan Helset Langevåg 4:57:24
Maraton menn 70 - 74 år
1 Leif Feøy Ålesund 3:34:21
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1 Audhild Hestad Fana 1:21:51
2 Disa Hynsjö RCNUWC Sverige 2:02:23
Halvmaraton kvinner 40 - 44 år
1 Anita Stenevik Florø 1:32:51
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1 Kurt Norheim Hafslo 1:29:27
2 Alexander Willen RCNUWC Sverige 1:36:40
3 Kristjan Kaar RCKUWC Estland 1:52:06
4 Michael Benjamin Robert Florø 2:02:08
5 Philip Simeonov RCNUWC Bulgaria 2:21:57
Halvmaraton menn 35 - 39 år
1 Robert Maat Bergen 1:36:33
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1 Eivind Senneset Florø 1:30:37
2 Rune Horgen Florø 1:39:28
3 Thomas Andersson Gursken 1:42:46
4 Kjell Skjerven Vik 1:44:52
5 Tommy Fonnes Fonnes 1:48:13
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1 Tom Roger Johansen Fana 1:19:29
2 Arne Fossheim Ålesund 1:32:02
3 Magnus Frøyen Florø 1:51:20
4 Øivind Gjengseth Florø 1:59:32
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1 Ragnar Furnes Måløy 1:28:45
2 Willy Pedersen Ottestad 1:33:24
3 Tor Alfred Bergvatn Førde 1:36:12
4 Johannes Idsø Sogndal 1:36:39
5 Johnny Svein Fløtre Sandane 1:37:28
6 Ola Hilmar Ervik Fonnes 1:44:24
7 Rolf Tennebø Sandane 1:46:49
8 Kjell Fagerlund Ulsteinvik 1:47:31
9 Olav Lyslo Innvik 1:49:09
10 Per Storøy Tjørvåg 1:49:48
11 Helge Henriksen Sogndal 1:53:37
12 Bjarne Træland Vågseidet 2:01:35
13 Magnar Gangsø Sande i Sunnfjord 2:02:14
14 Karl Agledal Florø 2:08:25
15 Svein Stusdal Florø 2:21:22
Halvmaraton menn 60 - 65 år
1 Jan Solheimslid Førde 1:40:46
2 Johs Slethaug Nyborg 1:50:59
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1 Aksel Løvenholm Øvre Ervik 1:54:28
2 Jan Lillemoen Fyllingsdalen 1:58:01
Halvmaraton menn 70 - 75 år
1 Aksel Nilsen Fauske 1:52:00
10km kvinner 17 - 29 år
1 Anne-Lise Rygg Førde 48:43
2 Kathrine Holme Jessheim 1:05:31
10km kvinner 30 - 39 år
1 Anita Holme Florø 1:05:31
2 Anne Oline Gullaksen Førde 1:11:36
3 Christina Kvamme Førde 1:12:37
10km kvinner 40 - 49 år
1 Monique Eide Florø 45:42
2 Anne Schei Naustdal 46:17
3 Ingunn Selås Florø 49:29
4 Ester Frøyen Florø 49:37
10km kvinner 50 - 59 år
1 Norunn Stavø Florø 42:05
2 Solveig Svardal Eikefjord 49:31
10km menn 12 - 16 år
1 Vegard Svarthumle Bareksten Florø 46:10
2 Odin Fonnes Fonnes 51:48
3 Tord Bjørnar Bjerknes Florø 51:51
4 Øyvind Ramsdal Florø 1:03:04
10km menn 17 - 29 år
1 Knut Solheim Norddalsfjord 36:59
2 Halvard Gram Førde 41:31
3 Tor Inge Øvrebotten Myrhol Svelgen 43:05
4 Erik Torstensson RCNUWC Sverige 43:47
5 Kåre Toreid Florø 44:55
6 Mads Knutsen Florø 45:25
10km menn 30 - 39 år
1 Kenneth Meidell Oslo 38:56
2 Stig Solheim Florø 39:53
3 Gisle Skjølberg Bremanger 40:11
4 Per Arne Sæterlid Svelgen 40:22
5 Andre Høyset Eikefjord 41:49
6 Ivar Andre Slinde Førde 42:12
7 Inge Værøy Florø 42:45
8 Jonny Grotle Florø 43:08
9 Torstein Sørbø Florø 44:09
10 Martin Skulbørstad Florø 46:09
11 Torbjørn Os Naustdal 48:39
12 Jan Grov Florø 49:21
13 Marcel van der Bosch Florø 49:34
14 Stian Rønnekleiv Florø 51:09
15 Frank Leversund Florø 55:13
16 Hjalmar Holme Naustdal 55:21
17 Kenneth Lauvås Bergen 59:00
18 Trond Lauvås Bergen 59:24
10km menn 40 - 49 år
1 Magnar Solheim Norddalsfjord 36:22
2 Odd Rognebakke Naustdal 36:55
3 Harry Solheim Florø 38:57
4 Olav Terøy Stavang 39:06
5 Per Oddvar Lien Høyanger 40:13
6 Odd Arild Dale Førde 40:41
7 Frode Geir Farsund Førde 41:47
8 Geir Tore Leversund Florø 41:48
9 Otto Svein Ramsdal Florø 44:09
10 Albert Frøyen Florø 44:11
11 Jan Karsten Nygård Bremanger 45:02
12 Jan Rune Flølo Naustdal 45:17
13 Terje Olsen Andal Naustdal 46:14
14 Bjarte Liseth Eikefjord 46:16
15 Norvall Klungresæter Bremanger 47:46
16 Jan Magne Snildal Naustdal 51:21
17 Einar Vereide Florø 55:12
10km menn 50 - 59 år
1 Aage Torvanger Florø 37:48
2 Egil Gulholm Naustdal 38:19
3 Brynjar Holsen Eikefjord 42:28
4 Norvald Ospehaug Naustdal 44:32
5 Svein Erlend Rød Førde 45:33
6 Kjartan Kvellestad Florø 45:40
7 Steinar A Midtbø Norddalsfjord 46:28
8 Emil Horstad Førde 46:43
9 Rune Holme Florø 47:13
10 Bjarte Johan Erdal Førde 47:30
11 Arne Hauge Høyanger 48:00
12 Leif Kilnes Førde 48:08
13 Gunnar Øvrebotten Førde 48:44
14 Peter Olav Midthun Førde 48:58
15 Terje Standal Florø 49:36
16 Thue Alfson Holme Oslo 51:56
17 Terje Mo Førde 53:38
18 Harry Gram Førde 57:32
19 Asbjørn Rygg Sandane 58:45
20 Svenn Åge Løken Tangen 1:04:47
10km menn 60 - 69 år
1 Jon Bakke Svelgen 45:01
2 Jostein Visnes Almenningen 46:13
3 Anders Sølvberg Førde 51:12
4 Andreas Etterlid Førde 53:01
5 Hans Bjørn Kvalsvik Florø 54:30
6 Sigbjørn Vårdal Askvoll 56:46
7 Nils Lauvås Lindås 57:25
8 Olav Øvrebotten Svelgen 57:55
10km menn 70 - 79 år
1 Sigmund Solheim Florø 48:45
5km kvinner 12 - 13 år
1 Alice Beate Slettevold Holm Svelgen 27:41
2 Beth Alise Eimhjellen Hyen 30:19
5km kvinner 14 - 15 år
1 Frida Nordem Føleide Florø Florø 20:21
2 Malene Indrebø Langlo Florø 20:39
3 Norill Terese Norheim Hafslo 31:47
5 Elise Knapstad Endestad Eikefjord 35:13
5km kvinner 16 - 17 år
1 Elisabeth Lote Eltvik Florø 22:22
2 Birgitte Knapstad Endestad Eikefjord 33:19
5km kvinner 18 - 22 år
1 Ingvild Hessevik Florø 21:37
2 Linn-Marita Mallasvik Naustdal 29:40
5km kvinner 40 - 49 år
1 Fatima Benfaddoul Førde 24:19
2 Irene Knapstad Eikefjord 29:51
5km kvinner 50 - 59 år
1 Bjørg Reknes Florø 23:25
5km kvinner 60 - 69 år
1 Gunvor Holm Svelgen 29:03
5km kvinner - uten for konkurranse
Elise Isolde Stenevik Florø 34:16
5km menn 12 - 13 år
1 Roger Øye Pollen Førde 20:30
2 Ole Martin Gjerde Svelgen 20:31
3 Magnus Myrhol Svelgen 20:32
4 Halvor Burø Sunde Førde 20:37
5 Kristoffer Birkeland Florø 21:11
6 Lasse Nordem Føleide Florø 21:22
7 Even Eide Onstad Florø 21:52
8 Torbjørn Knapstad Endestad Eikefjord 23:00
9 Terje Kristoffer Trengereid Florø 23:03
10 Henrik Solheim Økland Florø 23:03
11 Lars Andreas Trengereid Florø 23:04
12 Kjell Erik Kalsvik Florø 25:48
13 Joachim Norheim Heggestad Gaupne 28:19
14 Petter Kittang Florø 28:20
5km menn 14 - 15 år
1 Kevin Buarøy Karlsen Florø 20:04
2 Daniel Mallasvik Naustdal 20:46
3 Espen Pileberg Aahjem Førde 21:10
5km menn 16 - 17 år
1 Kristoffer Hove Florø 21:08
2 Trygve S Hallberg Naustdal 26:11
3 Olav S Hallberg Naustdal 26:23
4 Marius Horgen Florø 27:33
5km menn 18 - 22 år
1 Per-Johan Pileberg Aahjem Førde 19:58
2 Piotr Faba RCNUWC Polen 20:08
3 Yilikal Ayino RKNUWC Etiopia 31:06
4 Madesh Chenappa RCKUWC India 39:29
5km menn 30 - 39 år
1 Stig Omar Eide Gaupne 20:01
2 Martin Eimhjellen Hyen 30:20
5km menn 40 - 49 år
1 Kjell Midtbø Norddalsfjord 20:28
2 Stig Gjerde Svelgen 21:23
3 Trond Melvær Florø 21:25
4 Trond Økland Florø 23:04
5 Bjarte Pollen Førde 23:05
5km menn 50 - 59 år
1 Arnstein Sunde Florø 22:27
2 Ståle Thuland Kyrkjebø 22:46
3 Tommy Wichstrøm Hyllestad 28:09
5km menn 60 - 69 år
1 Ludvik Birkeland Førde 25:04
5km menn 70 - 79 år
1 Kåre Ness Askvoll 42:47
2 Jon Jorde Dale 42:47
5km kvinner - uten for konkurranse
Elise Isolde Stenevik Florø 34:16
10km utan tidtaking
Aksel Holme Førde
Ann-Jeanette Mølster Florø
Anny Langø Florø
Aud Agledal Florø
Dag-Rune Mallasvik Naustdal
Einar Baardsen Førde
Gerd Nesdal Florø
Gerd Sissel Kinn Florø
Hjørdis Føleide Florø
Ingebjørg Barstad Florø
Ingunn Skeide Bulandet
Jofrid Sundal Florø
Jorunn Giil Florø
Kari-Ann Søreide Florø
Leif-Martin Reknes Florø
Lena Agledal Nordal Hyen
Lindis Agledal Nordal Hyen
Margot Svarthumle Florø
Margrethe Stavang Florø
Målfrid Ottesen Florø
Nils Gisle Fløholm Florø
Odd Haugsbakk Naustdal
Odd Nedrebø Førde
Oddvar Førde Svelgen
Petter Refsnes Florø
Ragnhild Høyset Eikefjord
Randi Faugstad Førde
Reidar Høyset Eikefjord
Rolf Endestad Florø
Signe Nordvik Florø
Sigrid Gjelsvik Naustdal
Sissel Berle Florø
Sissel Strømmen Florø
Ståle Mulehamn Svelgen
Sølvi Eriksen Florø
Terje Trengereid Florø
Tommy Angell Florø
Torill Irene Barstad Florø
Turid Weckhorst Florø
Vidar Steinhovden Trondheim
Wakaa T Robert Florø
5km utan tidtaking
Aksel Johan Andersen Florø
Astrid Trengereid Florø
Beate Andersen Florø
Bente Elisabeth Nybø Florø
Bertel Gjøringbø Florø
Bjørge Aguirre Florø
Christian Hjertenes Aguirre Florø
Elisabeth Solheim Florø
Else Grov Florø
Else Karin Daling Førde
Emilie Hjertenes Aguirre Florø
Erna Stusdal Florø
Helene Andersen Florø
Herdis Elin Lexau Florø
Hilde Kathrine Thue Florø
Inger Gjertsen Thue Florø
Ingrid Næss Johansen Fana
Jorunn Sundal Høyanger
Kristian Andre Grotle Florø
Leiv Magne Berge Kyrkjebø
Magnhild Myklebust Florø
Maja Elise Natvik Florø
Marit Solheim Sørdal Florø
Martin Inge Grotle Florø
Oddvar Kjell Grotle Florø
Ola Sørdal Florø
Olaug Stavø Florø
Per Trygve Berge Kyrkjebø
Ragnar Grimeland Førde
Ragnhild Næss Fana
Rannveig Berge Kyrkjebø
Reidar Berge Kyrkjebø
Reidar Huus Balestrand
Sissel Ailin Nødset Grotle Florø
Sture Thorgaard Florø
William Stenevik Florø
Knaxløpet (4,2km)
Adrian H Førde Florø
Adrian Winterthun Florø
Ailen Norheim Ekrene Gaupne
Amalie Angelshaug Florø
Anders Olai Grotle Florø
Andrea Ellingsund Florø
Andreas Husevåg Hereid Florø
Andreas Rauset Sandane
Andreas Skorpen Florø
Andrine S Melvær Florø
Anita S Nes Florø
Anna S Stavang Florø
Annelin Værøy Florø
Astrid Småbrekke Florø
Athit Angell Florø
Balder Belsvik Florø
Bendik Lliseth Eikefjord
Brage Burø Sunde Førde
Brage Nygaard Florø
Camilla Agledal Florø
Camilla Eimhjellen Hyen
Caroline Strømsnes Florø
Cesilie Holm Florø
Christine Aldeholm Florø
Christoffer Thorsensen Florø
Daniel S Bjørkedal Florø
Edvina Rossi Florø
Einar Hope Kleppenes Florø
Eirik Rauset Sandane
Eivor Ottesen Florø
Elias Vaardal Florø
Elin Brendehaug Florø
Ellen Lovise P. Nygård Florø
Erlend Berntsen Førde
Erlend Moen Taule Førde
Espen Strømsnes Florø
Fredrik Indrebø Langlo Florø
Fredrik Svarthumle Bareksten Florø
Frida Ryland Grotle Florø
Gard Håland Florø
Hannah Nødset Florø
Hanne Brendehaug Florø
Heda Skulbørstad Florø
Heidi Sundal Florø
Helene Løkkebø Florø
Henning Mettenes Florø
Henrik V Valberg Florø
Håvard Heggheim Brandsøy Florø
Håvard S Haugland Florø
Inger Helen Yri Florø
Ingrid Heggheim Brandsøy Florø
Ingrid Hellland Florø
Isabella K Rossi Florø
Isak Johnsen Helle Førde
Iselin Haugerud Florø
Iselin Johansen Myklebust Dale
Jakob Aven Florø
Jarle B Osland Florø
Johan Os Florø
Johanna M. Grønnevik Florø
Jon Marius Fylkesnes Florø
Jonas Grotle Frøyen Florø
Jonas H Denk Sandane
Jonas Hove Florø
Julia R Endestad Eikefjord
Julie Løkkebø Florø
Jørgen V Valberg Florø
Kamilla Hope Kleppenes Florø
Karen Kittang Florø
Karin Hårklau Florø
Karl Mortensen Florø
Karoline Nordtømme Florø
Karsten Værøy Florø
Katrine Birkeland Florø
Kimmely Solheim Florø
Kjartan Yri Florø
Kristi Kjerpeseth Florø
Kristian Jensen Florø
Kristoffer N Skorpen Florø
Kristoffer Nyttingnes Florø
Kristoffer S Magnussen Florø
Lars Andreas Småbrekke Florø
Lars Daniel Heimsæter Eikefjord
Lars Odin S Nes Florø
Lasse Angelshaug Florø
Lea K Rekdal Florø
Linn Kristin Solheim Florø
Mads Mortensen Florø
Mads Skulbørstad Florø
Magnus Helland Florø
Magnus Rotnes Florø
Magnus Søvik Florø
Maja Paulsen Florø
Malene S Magnussen Florø
Malin Thorstensen Florø
Marco Lyngstad Florø
Maren Johansen Myklebust Dale
Mari Nordal Florø
Maria Sølvberg Florø
Marisa Lyngstad Florø
Marita Gjerde Svelgen
Marius Andre Langø Florø
Marius Eimhjellen Hyen
Markus G. Nyttingnes Florø
Markus Indrebø Langlo Florø
Marte Kittang Florø
Martin Midtbø Ulstein Florø
Martine Mallasvik Naustdal
Mathias Magnussen Johansen Florø
Mathias Mortensen Florø
Mathias Nødset Florø
Mathilde Magnussen Johansen Florø
Matias G. Nyttingnes Florø
Nikoline Liseth Eikefjord
Ole Magnus Aase Solheim Florø
Ole Morten Sundal Florø
Ole Tobias Yndestad Florø
Oliver Bøhmer Florø
Oskar Os Florø
Petter Solhaug Hyen
Putli Hellesen Florø
Rakel Ottesen Florø
Reidar Fugle Nordhaug Førde
Sander Hallsæter Florø
Sander R Endestad Eikefjord
Sander Thorsensen Florø
Sara Haugerud Florø
Sebastian Ytreland Florø
Sedrik Kaupi Norheim Hafslo
Sigbjørn Mettenes Florø
Sigrid S Stavang Florø
Sigve Holm Sæterlid Svelgen
Sigyn Normann Leversund Florø
Silje Agledal Florø
Simen Rauset Sandane
Simen S Hårklau Florø
Sivert Helland Veset Florø
Skjalg Are Lyngstad Florø
Snorre Klepp Hillersøy Florø
Sofie Bøhmer Florø
Sofie Holm Sæterlid Svelgen
Sondre K Rekdal Florø
Sondre Norheim Ekrene Gaupne
Sondre Pileberg Aahjem Førde
Sondre S Melvær Florø
Steinar Gøland Florø
Stig Ruben Fylkesnes Florø
Styrk Normann Leversund Florø
Synne Søvik Florø
Synnea Solheim Florø
Thale Sørbotten Johansen Florø
Thea Hårklau Florø
Thea Trengereid Brendø Florø
Thea Ø Solheim Florø
Theo Thorsensen Florø
Therese Yri Florø
Thomas H Førde Florø
Tia Marlen Patumsit Florø
Tobias Belsvik Florø
Tomine Berge Vedvik Florø
Tony Angell Florø
Tor Frøyen Vereide Florø
Torbjørn B Osland Florø
Torbjørn Løvik Mjåtveit Førde
Tore Eimhjellen Hyen
Tuva K Rekdal Florø
Vegard Aldeholm Florø
Vegard Ramsdal Florø
Vegard Skaflestad Hegrenes Førde
Vetle Sørstrand Haugen Florø
Viktoria Aldeholm Florø
Vilde L Kvamme Florø
Vilde Nygaard Florø
Vilde Sørbotten Johansen Florø
Viljar Svare Ødelien Florø
Vilje Normann Leversund Florø
Wilde Midtbø Ulstein Florø
Ørjan R Endestad Eikefjord
Ørjan Ø Solheim Florø
Øyvind Alrek Florø
Øyvind Pedersen Hyen