Florø Maraton Rett Vest:
Arrangement :
Grupper :
Resultatliste Rett Vest - 2006
Resultatlister Rett Vest 22.april 2006
Maraton menn 17 - 34 år
1 David Johnson RKNUWC Norge 3:13.27
2 Chris Rinde Bergen 3:39.03
3 Andreas Bakkerud RKNUWC Danmark 3:52.49
Maraton menn 40 - 44 år
1 Trond F Aarre Nordfjordeid 4:00.21
2 Olav Mølster Florø 4:30.47
Maraton menn 45 - 49 år
1 Dagmund Ramsdal Eikefjord 3:19.08
2 Kjell Kandal Hansen Laksevåg 3:52.42
3 Alf Gaupås Ytre Arna 4:02.17
Maraton menn 50 - 54 år
1 Arvid Tangerås Strandebarm 3:17.12
2 Lars Raae Stryn 4:08.37
3 Jan Ringheim Fana 4:27.48
4 Inge Asbjørn Haugen Hornindal 4:47.19
Maraton menn 55 - 59 år
1 Helge  Fuglseth Ålesund 3:10.02
2 Kip Sumner RKNUWC Canada 3:35.30
3 Øyvind  Watne Førde 3:56.22
Maraton menn 60 - 64 år
1 Gunnar Wulvik Kleppestø 3:53.26
2 Knut Anderssen Hvalstad 4:30.46
3 Per Jan Helset Langevåg 4:38.06
4 Dag Sture Eine Friis Oslo 4:59.36
Maraton menn 65 - 69 år
1 Jens Wollebæk Ås 4:52.18
Maraton menn 70 - 74 år
1 Leif Feøy Ålesund 3:39.49
2 Per Gundersen Langevåg 4:10.03
Maraton kvinner 45 - 49 år
1 Oddny Ringheim Fana 4:00.45
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1 Kurt Norheim Hafslo 1:31.58
2 Håkon Svoen Naustdal 1:35.52
3 Anthony Anyona RKNUWC Kenya 1:38.53
4 Mikal Johansen Florø 1:40.16
5 László Jakab RKNUWC Ungarn 1:42.54
6 Dick Muyambi RKNUWC Uganda 1:48.30
7 Mario Villalba RKNUWC Paraguay 2:15.34
Halvmaraton menn 35 - 39 år
1 Ulf Tommy Nilsen Tiller 1:30.59
2 Eivind Senneseth Florø 1:33.30
3 Ørjan Raknes Forthun Måløy 1:37.46
4 Rune Horgen Florø 1:40.12
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1 Odd Rognebakke Naustdal 1:20.37
2 Robert Gelin Rysjedal Førde 1:57.59
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1 Dagmunn Fauske Sande i Sunnfjord 1:34.52
2 Øivind Gjengseth Florø 2:15.11
Halvmaraton menn 50 - 54 år
1 Magnar Gangsø Sande i Sunnfjord 2:06.03
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1 Tor Alfred Bergvatn Førde 1:36.20
2 Johannes Idsø Sogndal 1:38.20
3 Johnny Fløtre Sandane 1:40.04
4 Rolf Tennebø Sandane 1:48.19
Halvmaraton menn 60 - 64 år
1 Johs Sletthaug Bergen 1:48.34
2 Arne Rognebakke Bergen 1:59.22
3 Ludvig Birkeland Førde 2:00.03
4 Jan E Holvik Måløy 2:19.27
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1 Aksel Løvenholm Øvre Ervik 1:59.53
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1 Audhild Hestad Gaular 1:27.54
2 Katsia Pabortsava RKNUWC Kviterussland 1:43.00
3 Lise Grønbukt Florø 1:49.04
4 Mattie Govan RKNUWC England 2:01.04
Halvmaraton kvinner 45 - 49 år
1 Margreet Mayer Måløy 2:23.00
Halvmaraton kvinner 50 - 54 år
1 Torill Selvik Jacobsen Førde 2:01.22
10km menn 12 - 16 år
1 Odd-Anders Grimsbø Førde 43.42
2 Øyvind Olav Ramsdal Eikefjord 1:15.51
10km menn 17 - 29 år
1 Ørjan Hov Førde 38.54
2 Halvard Gram Førde 39.03
3 Knut Solheim Florø 39.43
4 Tor Inge Øvrebotten Svelgen 45.01
5 David Sengeh RKNUWC Sierra Leone 55.37
6 Maciej Krolikowski RKNUWC Polen 56.44
10km menn 30 - 39 år
1 Stig Solheim Florø 39.30
2 André Høyset Eikefjord 43.38
3 Johnny Grotle Florø 43.59
4 Inge Værøy Florø 44.08
5 Martin Eimhjellen Hyen 44.08
10km menn 40 - 49 år
1 Tom Roger Johansen Fana 35.45
2 Magnar Solheim Norddalsfjord 37.09
3 Kjell Mundal Vassenden 37.33
4 Harry Solheim Florø 38.43
5 Olav Terøy Stavang 40.10
6 Gunnar Helgås Florø 41.24
7 Frode Geir Farsund Førde 41.39
8 Per Oddvar Lien Kyrkjebø 42.05
9 Atle Gjengedal Naustdal 43.35
10 Albert Frøyen Florø 43.43
11 Otto Svein Ramsdal Florø 45.00
12 Karsten Seim Førde 45.18
13 Terje O. Andal Naustdal 45.43
14 Martin Skulbørstad Florø 45.44
15 Geir Tore Leversund Eikefjord 46.42
16 Jostein Berntsen Førde 47.33
17 Ove Grimsbø Førde 47.39
18 Jan Karsten Nygård Bremanger 47.41
19 Nils Holme Hyen 48.09
20 Oddvar Røsten Oslo 48.42
21 Jan Rune Flølo Naustdal 48.43
22 Klaus Muller Sogndal 48.51
23 Magnus Frøyen Florø 49.29
24 Norvall Klungresæter Bremanger 50.24
25 Bjarte Liseth Eikefjord 53.10
10km menn 50 - 59 år
1 Harald Nygård Florø 34.56
2 Aage Torvanger Florø 38.45
3 Egil Gulholm Naustdal 39.11
4 Kjell Navelsaker Vassenden 40.37
5 Einar Strand Olden 41.38
6 Brynjar Holsen Eikefjord 43.54
7 Kjartan Kvellestad Florø 44.29
8 Rune Holme Florø 45.05
9 Jon Bakke Svelgen 45.15
10 Norvald  Ospehaug Naustdal 45.27
11 Egil Jacobsen Førde 45.30
12 Svein Erlend Rød Førde 45.56
13 Olav Lyslo Innvik 46.29
14 Peter Olav Midthun Førde 48.38
15 Arne Hauge Høyanger 49.26
16 Leif Arne Kilnes Førde 49.31
17 Gunnar Øvrebotten Førde 50.10
18 Lars Ulvestad Sandane 51.00
19 Terje Mo Førde 51.44
20 Fred Fee RKNUWC Canada 52.55
21 Nils Lauvås Lindås 56.14
22 Harry Gram Førde 56.39
23 Asbjørn Rygg Sandane 59.15
10km menn 60 - 69 år
1 Arne Mjelde Haus 40.31
2 Jostein Visnes Almenningen 46.16
3 Odd Haugsbakk Naustdal 47.12
4 Lars Håheim Olsvik 52.01
5 Anders Sølvberg Førde 52.51
6 Andreas Etterlid Førde 53.36
7 Kristian Strømmen Førde 54.44
8 Olav K Øvrebotten Svelgen 55.51
9 Hans Bjørn Kvalsvik Florø 58.54
10 Aksel Holme Førde 59.55
10km menn 70 - 79 år
1 Kjell Odd Steinset Skei i Jølster 47.05
2 Arne Jon Solheim Florø 59.46
3 Svein Myking Os 1:05.51
10km kvinner 17 - 29 år
1 Merete Helgheim Måløy 39.34
2 Anne-Lise Rygg Førde 44.54
10km kvinner 30 - 39 år
1 Heidi Indrebø Florø 51.05
2 Kari Melheim Ottesen Florø 54.41
10km kvinner 40 - 49 år
1 Norunn Stavø Florø 40.48
2 Anne Schei Naustdal 46.32
3 Monique Eide Florø 47.13
4 Ingunn Selås Florø 48.50
5 Gro Utkilen Florø 49.01
6 Ester Frøyen Florø 49.32
10km kvinner 50 - 59 år
1 Jofrid Sundal Florø 49.33
2 Liv Berge Åheim 54.33
10km kvinner 60 - 69 år
1 Johanne Marie Erstad Søre Fjell 56.59
5km menn 12 - 13 år
1 Magnus Myrhol Svelgen 21.52
2 Ole Martin Gjerde Svelgen 21.54
3 Sindre V. Alisøy Førde 21.59
4 Espen Aahjem Førde 23.06
6 Terje Kristoffer Trengereid Florø 23.59
7 Leon Røsten Oslo 24.31
8 Lars Andreas Trengereid Florø 25.27
5 Roger Øye Pollen Førde 23.29
9 Petter Kittang Florø 26.22
5km menn 14 - 15 år
1 Øyvind Kjerpeseth Florø 19.38
2 Kristoffer Hove Florø 20.24
3 Lars Andreas Myklebust Florø 21.43
4 Daniel Mallasvik Naustdal 22.44
5 Ruben A Vaksdal Bergen 26.30
6 Marius R Horgen Florø 30.30
5km menn 16 - 17 år
1 Per-Johan Aahjem Førde 20.46
2 Hauk Røsten Oslo 24.32
5km menn 40 - 49 år
1 Kjell Bjarne Midtbø Norddalsfjord 21.08
2 Stig Gjerde Svelgen 22.40
3 Svein Ove Alisøy Førde 22.49
4 Bjarte  Pollen Førde 26.23
5km menn 50 - 59 år
1 Arnstein Sunde Florø 21.55
2 Ståle Thuland Kyrkjebø 23.56
5km menn 60 - 69 år
1 Harald Klakegg Førde 25.46
2 Sigurd Netland Sandane 26.18
3 Ragnar Grimeland Førde 26.32
5km menn 70 - 79 år
1 Kåre Ness Askvoll 30.06
2 Jon Jorde Dale 41.26
5km kvinner 12 - 13 år
1 Malene Indrebø Langlo Florø 22.51
2 Norill Therese Norheim Førde 37.10
5km kvinner 14 - 15 år
1 Kari B Hole Førde 22.58
5km kvinner 30 - 39 år
1 Charlotte Owen Wales 32.14
5km kvinner 50 - 59 år
1 Anne Marie Fagerstrøm Florø 25.36
2 Jorunn Sundal Høyanger 26.33
5km kvinner 60 - 69 år
1 Else Karin Daling Førde 27.03
2 Grethe Maren Myklestad Sogndal 30.45
10km utan tidtaking
Gerd Sissel Kinn Florø
Emilie Hjertenes Aguirre Florø
Målfrid Ottesen Florø
Svein Stusdal Florø
Edith Alræk Florø
Kjell Agledal Florø
Terje  Standal Florø
Reidar Høyset Eikefjord
Christian Hjertenes Aguirre Florø
Margrethe Stavang Florø
Ragnhild Høyset Eikefjord
Daniel Hjertenes Aguirre Florø
Nils Gisle Fløholm Florø
Anne Margrethe Hjertenes Florø
Aud Agledal Eikefjord
Rolf Endestad Florø
Torill Irene Barstad Florø
Willy Edvardsen Florø
Anny Langø Florø
Odd Nedrebø Førde
Einar Baardsen Førde
Erna Stusdal Florø
Oddvar Kjell Grotle Florø
Martin Inge Grotle Florø
Solveig Endestad Svardal Eikefjord
Anny Ravnestad Høyanger
Dag-Rune Mallasvik Naustdal
Vidar Steinhovden Trondheim
Margot Svarthumle Florø
Ingunn Skeide Bulandet
Sissel Strømmen Florø
Steinar A Midtbø Norddalsfjord
Kari Orheim Florø
Jorunn Giil Florø
Turid Weckhorst Florø
Ståle Mulehamn Svelgen
5km utan tidtaking
Anita Stenevik Florø
Joakim Norheim Heggestad Gaupne
Leif-Martin Reknes Florø
Leiv Magne Berge Kyrkjebø
Inga Jacobsen Bergen
Øyvind  Vaksdal Bergen
Rannveig Berge Kyrkjebø
Herdis Elin Lexau Florø
Reidar Berge Kyrkjebø
Astrid Trengereid Florø
Ruben Amundsen Vaksdal Bergen
Ingrid Næss Johansen Fana
Per Trygve Berge Kyrkjebø
Ragnhild Næss Fana
Bertel Gjøringbø Florø
Martin Amundsen Vaksdal Bergen
Reidar Huus Balestrand
Olaug Stavø Florø
Magnhild Myklebust Florø
Anny Brandsøy Florø
Kari Ann Søreide Florø
Lena Agledal Nordal Hyen
Petter Refsnes Florø
Oddrun Furesund Florø
Arne Haugland Naustdal
Signe Nordvik Florø
Hildegunn Kvistad Florø
Solveig Borren Vassenden
Bente Linn Borren Hukset Vassenden
Svein Rune Borren Hukset Vassenden
Oddvar Førde Svelgen
Kathrine Holme Jessheim
Maja Elise Natvik Florø
Else Grov Florø
Per Arne Borren Hukset Vassenden
Anne Solfrid Borren Vassenden
Sigbjørn Vårdal Askvoll
Anita Holme Florø
Ingunn Berge Kyrkjebø
Bjørg Higraff Norddalsfjord
Svein Higraff Norddalsfjord
Ingunn Bergheim Eikefjord
Marit Solheim Sørdal Florø
Knaxløpet (4,2km)
Tor Frøyen Vereide Florø
Ørjan Ørjansen Solheim Florø
Malene Magnussen Florø
Ailen Norheim Ekrene Gaupne
Kristoffer Magnussen Florø
Martine  Mallasvik Naustdal
Sondre Aahjem Førde
Sedrik Kauppi Norheim Gaupne
Kamilla Hope Kleppenes Florø
Einar Hope Kleppenes Florø
Simen Halvorsen Florø
Sivert Veseth Florø
Marius Andre Langø Florø
Mathias Johansen Florø
Mathilde Johansen Florø
Maren Johanne Johansen Myklebust Florø
Vilde Johansen Florø
Sivert Andersen Florø
Elise Andersen Florø
Christian Strømsøy Florø
Christian Gjøringbø Olsen Florø
Øystein Gjøringbø Olsen Florø
Marianne Gjøringbø Olsen Florø
Elisabeth Brendefur Yndestad Florø
Jenny Solheim-Olsen Florø
Brita Solheim-Olsen Florø
Martin Brendefur Yndestad Florø
Knut Riste Helgås Florø
Håkon Riste Helgås Florø
Anders Olai Grotle Florø
Marco Lyngstad Florø
Marica Lyngstad Florø
Kristi Strømmen Kjerpeset Florø
Selma Førde Florø
Samuel Førde Florø
Karoline Orheim Pedersen Florø
Henrik Vangsnes Valberg Florø
Hanna Haugen Strand Florø
Silje Marie Agledal Florø
Marte Kittang Florø
Karen Kittang Florø
Vegard Ramsdal Florø
Andreas Rylandsholm Florø
Erlend Hove Florø
Runar Hove Florø
Aksel Bauge Florø
Aleksander Glørstad Florø
Mads Skulbørstad Florø
Henrik Solheim Økland Florø
Skjalg Are Lyngstad Florø
Olgeir Eide Sundal Florø
Fedrik Indrebø Langlo Florø
Markus Indrebø Langlo Florø
Hanne Brendehaug Florø
Elin Brendehaug Florø
Kristina Bauge Florø
Andreas Rauset Sandane
Eirik Rauset Sandane
Britt Alise Eimhjellen Hyen
Camilla Eimhjellen Hyen
Tore Eimhjellen Hyen
Sander Ottesen Florø
Ellen Lovise Nygård Florø
Astrid Dyrli Florø
Erlend Berentsen Førde
Pernille Berentsen Førde
Stefan Aase Florø
Anders Bøe Sørensen Florø
Patrick Thiliban Florø
Kalyani Isabel Magnussen Florø
Magnus Rotnes Florø
Stine Rotnes Florø
Mona Larsen Florø
Anna Beate Helle Florø
Lasse Nordem Føleide Florø
Ole Mowatt Solheim Florø
June Mowatt Solheim Florø
Per Arne Borren Hukset Vassenden
Putli Jasmine B Hellesen Florø
Thomas H. Førde Florø
Adrian H. Førde Florø
Thale Johansen Florø
Iselin Johansen Myklebust Florø
Bendik Liseth Eikefjord
Lars Daniel Heimsæter Eikefjord
Live Frammarsvik Florø
Andreas Hereid Florø
Vetle Dyrli Frøyen Florø
Lina Heimtun Florø
Ingeborg Heimset Florø
Sivert Solheim Florø
Maria Pedersen Florø
Rakel Ottesen Florø
Eivor Ottesen Florø
Kristian Værøy Florø
Martin Gjelsvik Myrbakk Florø
Marita Gjerde Svelgen
Thea Ø. Solheim Florø