Fjord1 Indoor Florø :
Arrangement :
Grupper :
Fjord1 Indoor Florø
Fjord1 Indoor Games 2017 - resultater

Frires-versjonen av alle resultat frå Fjord1 Indoor Games Florø 2017

Frires-versjonen av alle resultat frå Fjord1 Ungdomsleikar 2017

  15.00 Startliste:60 m hekk - KS    
  Heat/bane Startnr Navn Klubb Tid
1 1 25 Line Kloster NOR 8,48
2 3 26 Krystina Hachko BLR 8,50
3 2 23 Elin Westerlund SWE 9,20
           
  15.10 Startliste:60 m – MS 3 heat    
  Heat/bane Startnr Navn Klubb  
1 14 2 Øyvind Strømmen Kjerpeset NOR 6,90
2 13 10 Michael Rosenberg NOR 6,92
3 12 14 Patrick Monga Bifuko NOR 7,20
4 15 6 Ben Jeffrey Bennett NOR 7,39
           
1 23 3 Karsten Warholm NOR 6,83
2 22 13 Salum Ageze Kashafali NOR 6,89
3 24 15 Hallgeir Martinsen NOR 7,09
           
1 34 4 Stefan Tørnhuvud SWE 6,88
2 33 1 Jaysuma Saidy Ndure NOR 6,92
3 32 12 Lasse Solheim Angelshaug NOR 7,16
4 35 9 Torbjørn Lysne NOR 7,21
  15.50 Startliste:60 m hekk - KS    
  Heat/bane Startnr Navn Klubb Tid
1 5 23 Elin Westerlund SWE 8,44
2 4 26 Krystina Hachko BLR 8,45
3 3 25 Line Kloster NOR 8,55
  16.00 Startliste:60 m hekk - MS    
  Heat/bane Startnr Navn Klubb  Tid
1 4 16 Artem Shamatryn UKR 7,90
2 3 8 Vladimir Vukicevic NOR 7,98
3 5 18 Sondre Guttormsen NOR 8,69
  16.10 Startliste:60 m – MS B-Finale    
  Heat/bane Startnr Navn Klubb  Tid
1 12 14 Patrick Monga Bifuko NOR 7,04
2 13 15 Hallgeir Martinsen NOR 7,06
3 15 9 Torbjørn Lysne NOR 7,10
4 14 12 Lasse Solheim Angelshaug NOR 7,11
5 11 6 Ben Jeffrey Bennett NOR 7,37
  16.20 Startliste:60 m – MS A-Finale    
  Heat/bane Startnr Navn Klubb  Tid
1 23 3 Karsten Warholm NOR 6,75
2 22 13 Salum Ageze Kashafali NOR 6,79
3 24 4 Stefan Tarnhuvud SWE 6,86
4 21 10 Michael Rosenberg NOR 6,93
  16.40 Startliste: 60 m - KS    
  Heat/bane Startnr Navn Klubb  Tid
1 14 24 Christine Bjelland Jensen NOR 7,61
2 13 23 Elin Westerlund SWE 7,72
3 15 25 Line Kloster NOR 7,80
  17.00 Startliste:60 m hekk - MS Finale    
  Heat/bane Startnr Navn Klubb  Tid
1 4 16 Artem Shamatryn UKR 8,01
2 5 18 Sondre Guttormsen NOR 8,51
  17.15 Startliste:100 m - MS B-finale    
   Heat/bane Startnr Navn Klubb Tid
1 15 9 Torbjørn Lysne NOR 10,92
2 14 12 Lasse Solheim Angelshaug NOR 11,18
3 12 6 Ben Jeffrey Bennett NOR 11,45
           
  17.15 Startliste:100 m - KS    
1 13 24 Christine Bjelland Jensen NOR 11,89
           
  17.20 Startliste:100 m - MS A-finale    
   Heat/bane Startnr Navn Klubb Tid
1 23 3 Karsten Warholm NOR 10,49
2 22 13 Salum Ageze Kashafali NOR 10,57
3 21 15 Hallgeir Martinsen NOR 11,08
4 24 14 Patrick Monga Bifuko NOR 11,66

Fastest women 60 m hurdles:
1. Elin Westerlund SWE 8,44
2. Krystina Hachko BLR 8,45
3. Line Kloster NOR 8,48

Fastest women 60 m:
1. Christine Bjelland Jensen NOR 7,61
2. Elin Westerlund SWE 7,72
3. Line Kloster NOR 7,80

Fastest women 100 m
1. Christine Bjelland Jensen NOR 11,89

Fastest men 60 m hurdles:
1. Artem Shamatryn UKR 7,90
2. Vladimir Vukicevic NOR 7,98
3. Sondre Guttormsen NOR 8,51

Fastest men 60 m:
1. Karsten Warholm NOR 6,75
2. Salum Ageze Kashafali NOR 6,79
3. Stefan Tärnhuvud SWE 6,86

Fastest men 100 m:
1. Karsten Warholm NOR 10,49
2. Salum Ageze Kashafali NOR 10,57
3. Torbjørn Lysne NOR 10,92