Åsen opp :
Arrangement :
Grupper :
Resultatliste Åsen Opp 2004
Resultatliste Åsen opp laurdag 20. november 2004
             
  DAMER 12-19   Tid      
1 Natalia Rojas   39.10      
             
  DAMER 20-39          
1 Ingunn Selås Florø Turn & IF 28.48      
2 Idun Søreide Jansen Florø Turn & IF 28.54      
3 Lise Grønbukt Florø Turn & IF 30.38      
             
  DAMER 40-54          
1 Norunn Stavø Florø Turn & IF 23.41      
2 Monique Eide Florø Turn & IF 27.51      
3 Ester Frøyen Florø Turn & IF 31.06      
4 Jofrid Sundal   32.16      
5 Signe Nordvik   39.12      
             
  HERRER 12-19          
1 Eirik Folkestad Florø Turn & IF 21.23      
2 Knut Solheim Norddalsfjord IL 24.47      
3 Nils Magnus Eliassen Florø Turn & IF 27.56      
             
  HERRER 20-39          
1 Magnus Sundal   19.43      
2 Stig Solheim Florø Turn & IF 22.08      
3 Frode Hovland Flora Turlag 22.32      
4 Øyvind Rotnes Florø Turn & IF 23.04      
5 Anders Espeset Turbojugand Florø 23.06      
6 Eivind Senneset Florø Turn & IF 24.33      
7 Ivar Kopreitan Florø Turn & IF 25.08      
8 Svein Bruheim Flora Turlag 25.12      
9 Lars Knut Andersen Florø Turn & IF 25.17      
10 Rostamy Abbas Florø Turn & IF 25.29      
11 Inge Værøy Florø Turn & IF 26.17      
12 Odd Arne Langedal Florø Turn & IF 27.04      
13 Zabihulla Sedegi Florø Turn & IF 27.09      
14 Philippe Charbaut Florø Turn & IF 27.11      
15 Leidulf Stavø Florø Turn & IF 29.41      
16 Øyvind Jan Solheim Florø Turn & IF 30.24      
             
  HERRER 40-54          
1 Jan Arve Solheim Florø Turn & IF 19.54      
2 Magnar Solheim Florø Turn & IF 22.37      
3 Harry Solheim Florø Turn & IF 23.07      
4 Magnus Frøyen Florø Turn & IF 25.46      
5 Trond Økland Florø Turn & IF 28.28      
6 Dag Eliassen Florø Turn & IF 28.49      
7 Terje Standal Florø Turn & IF 31.30      
8 Jon Arvid Fristad Florø Turn & IF 34,39      
9 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF 34.17      
10 Einar Vereide S og Fj PIL 35.06      
             
  HERRER 55--->          
1 Kolbjørn Hovland Flora Turlag 27.13      
2 Terje Trengereid Florø Turn & IF 29.43      
3 Arne Jon Solheim Florø Turn & IF 32.25      
4 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF 32.41      
             
  TRIMKLASSE          
  Jon Sørland Florø Turn & IF        
  Kennet Standal Florø Turn & IF        
  Knut Byrkjeland Florø Turn & IF        
  Venche S. Byrkjeland Florø Turn & IF        
  Per Kristian Byrkjeland Florø Turn & IF        
  Ragna Byrkjeland Florø Turn & IF        
  Eirik Byrkjeland Florø Turn & IF        
  Frode Stavang Florø Turn & IF        
  Irene Horgen Florø Turn & IF        
  Tordis Russøy Florø Turn & IF        
  Nina Gjervik Florø Turn & IF        
  Torill Jakobsen Florø Turn & IF        
  Johanne J. Standal Florø Turn & IF        
  Solveig J Standal Florø Turn & IF        
  Eirik J. Standal Florø Turn & IF        
  Astrid Trengereid Florø Turn & IF        
  Terje Kristoffer Trengereid Florø Turn & IF        
  Lars Andreas Trengereid Florø Turn & IF        
  Hans Lyder Hammerseth Florø Turn & IF        
  Kjetil Hammerseth Florø Turn & IF        
  Jorunn Ospedal Florø Turn & IF        
  Jofrid Ospedal Florø Turn & IF        
  Even Eide Onstad Florø Turn & IF        
  Anja Eide Onstad Florø Turn & IF        
  Mona Eide Onstad Florø Turn & IF        
  Erik Onstad Florø Turn & IF        
  Kjell Erik Kalsvik Florø Turn & IF        
  Kennet Kalsvik Florø Turn & IF        
  Solveig Sundal Florø Turn & IF        
  Ingvild Hovland Flora Turlag        
  Markus Indrebø Langlo Florø Turn & IF        
  Heidi Indrebø Florø Turn & IF        
  Elin Seim Florø Turn & IF        
  Gerd Nesdal Florø Turn & IF        
  Oddvar Grotle Florø Turn & IF        
  Anders Grotle Florø Turn & IF        
  Martin Inge Grotle Florø Turn & IF        
  Kistin Andre Grotle Florø Turn & IF        
  Sissel N. Grotle Florø Turn & IF        
  Knut Julnes Florø Turn & IF        
  Bendik Ødven Andersen Florø Turn & IF        
  Trond Wefring Florø Turn & IF        
  Tor Totland Florø Turn & IF        
  Jon Sverre Hellesen Florø Turn & IF        
  Amalie Aadland Florø Turn & IF        
  Rikke Aadland Florø Turn & IF        
  Emil Aadland Florø Turn & IF   .    
  Karianne E. Aspenes Florø Turn & IF        
  Wenche Brandsøy Florø Turn & IF        
  Britt Sissel Solheim Florø Turn & IF        
  Håvard Solheim Vasset Florø Turn & IF        
  Normund Svoen Florø Turn & IF        
  Signe Svoen Florø Turn & IF        
  Samson Svoen Åsen Florø Turn & IF        
  Sigmund Solheim Florø Turn & IF        
             
             

           
             

           
             

Ialt 101 påmeldte, og 97 utøvere fullførte for første gang Åsen Opp