Florø Maraton Rett Vest:
Arrangement :
Grupper :
Resultatliste Rett Vest - 2012
x x --------------------------------
Maraton menn 40-44 år
1 2 Torbjørn Os Førde CK Naustdal 3:03:15
2 1 Geir Nygård Førde IL Førde 3:10:57
3 3 Inge Værøy Florø 3:18:17
Maraton menn 45-49 år
1 4 Helge Hafsås Olden IL Olden 2:50:13
2 5 Bjørn Fretland Jotun IL Øvre Årdal 3:01:54
3 12 Sverre Solhaug IL Fri Espeland 4:01:22
Maraton menn 50-54 år
1 13 Alf Gaupås Kondis Bergen Ytre Arna 4:02:05
Maraton menn 55-59 år
1 8 Kåre Fauske Gaular Bygstad 3:50:48
2 7 Lars Raae Stryn IL Stryn 4:21:07
3 6 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid 4:24:39
Maraton menn 60-64 år
1 11 Wiggo Bakken Jevnaker IF Jevnaker 5:08:37
Maraton menn 65-69 år
1 9 Per Jan Helset Langevåg IL Langevåg 5:03:10
Maraton menn 75-79 år
1 10 Leif Feøy Ålesund FIK Ålesund 4:12:38
Halvmaraton menn 17-34 år
1 101 Øyvind Loftås Mjølkeråen Mjølkeråen 1:22:49
2 100 Frank Tore Tveit Jølster IL Vassenden 1:26:54
3 119 Vegard Nord S og Fj Politi Florø 1:36:10
Halvmaraton menn 35-39 år
1 102 Eldar Andreassen Ask 1:39:22
Halvmaraton menn 40-44 år
1 103 Jan Ketil Vinnes Ålesund Kondis Ålesund 1:20:43
Halvmaraton menn 45-49 år
1 105 Knut Kongsvik Førde IL Førde 1:35:26
2 104 Charles Litsheim Akilles Førde 1:38:10
Halvmaraton menn 50-54 år
1 106 Dagmunn Fauske Sande i S.fjord 1:38:51
Halvmaraton menn 55-59 år
1 108 Jan-Ove Giske Ålesund FIK Vatne 1:41:20
2 107 Emil Horstad Førde IL Førde 1:51:40
Halvmaraton menn 60-64 år
1 110 Egil Jacobsen Førde 1:44:41
2 121 Gunnar Nordhus Aks-77 Nesttun 1:48:34
3 109 Rolf Tennebø SFE-BIL Sandane 1:51:35
Halvmaraton menn 65-69 år
1 111 Lars Ulvestad SFE-BIL Sandane 1:56:11
2 112 Steinar Øen Tertnes IL Tertnes 2:11:05
Halvmaraton menn 70-74 år
1 124 Jan Lillemoen Hovding Fyllingsdalen 2:02:59
Halvmaraton menn 75-79 år
1 122 Per Gundersen Ålesund FIK Langevåg 1:58:34
Halvmaraton kvinner 17-34 år
1 114 Audhild Hestad Gaular IL Skilbrei 1:25:27
2 116 Anne-Lise Rygg Førde 1:47:43
3 123 Mari Torvanger Florø Turn & IF Bremanger 1:47:44
4 115 Jorun Tennebø Bergen 1:57:28
Halvmaraton kvinner 40-44 år
1 120 Anette Kristiansen Fenring IL Rådal 2:35:47
Halvmaraton kvinner 45-49 år
1 117 Anita Stenevik Florø Turn & IF Florø 1:36:58
SFE-mila menn 12-16 år
1 202 Mass-Bendik Øygard Reksten Flora CK Rognaldsvåg 46:07
2 201 Vebjørn Lyngstad Førde IL Førde 55:40
SFE-mila menn 17-29 år
1 206 Marius Vedvik Gular Førde 32:02
2 208 Knut Solheim Norddalsfjord IL Florø 37:32
3 209 Lars Bjørbæk Florø 42:33
4 279 Phillip Helle Ålesund FIK Ålesund 43:24
5 204 Åsmund Guddal Kvarsvik Florø Turn & IF Florø 43:50
6 275 Hussein Chikakuda Flora VGS Florø 45:21
7 205 Øyvind Ramsdal Flora CK Florø 50:13
8 207 Terje Kristoffer Trengereid Florø 50:27
9 203 Lars Andreas Trengereid Florø 51:00
10 274 Erik Morken Førde 52:10
SFE-mila menn 30-39 år
1 210 Halvard Seljesæter Førde 36:54
2 216 Kai Andre Kilnes Førde IL Førde 38:34
3 280 Johannes-Henrik Myrmel Gaular IL Sande i Sfj 39:26
4 211 Øystein Garfors Naustdal 43:54
5 247 Jamshid Abdali Florø Turn & IF Florø 44:31
6 277 Per Kristian Elde Elde Rugsund 45:04
7 214 Stig Svendsen Savland Tambarskjelvar IL Naustdal 45:25
8 213 Trond Lauvås Bergen 56:39
9 215 Kenneth Lauvås Bergen 57:03
SFE-mila menn 40-49 år
1 224 Vidar Sire Ål Idrettslag Torpo 39:11
2 218 Stig Solheim Florø 39:14
3 282 Eivind Senneset Flora CK Florø 39:21
4 228 Svein Ove Alisøy Førde IL Førde 39:58
5 221 Eivind Rauset Gloppen FIL Sandane 40:54
6 276 Arne Løkkebø Eikefjord IL Eikefjord 41:18
7 217 Odd Arild Dale Førde IL Førde 42:16
8 219 Jan Erik Øygard Førde IL Førde 43:43
9 299 Andre Høyset EIL Friidrett Eikefjord 43:51
10 298 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen 44:02
11 226 Otto Svein Ramsdal Flora CK FLORØ 45:43
12 222 Stein Kjetil Holvik Florø 46:19
13 227 Børge Svardal SFE-BIL Florø 46:58
14 223 John Anders Økland Askvoll 49:47
15 225 Terje Lyngstad Jølster IL Førde 55:44
16 281 Anstein Aa Eikefjord 56:10
17 283 Cato Blystad Florø 57:19
SFE-mila menn 50-59 år
1 232 Magnar Solheim Norddalsfjord IL Florø 36:11
2 233 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord 41:03
3 288 Aage Torvanger Florø Turn & IF Florø 41:45
4 244 Dagmund Ramsdal Flora CK Florø 42:50
5 242 Einar Strand Olden IL Olden 43:03
6 230 Albert Frøyen Florø 43:10
7 297 Ove Grimsbø Førde IL Førde 44:25
8 243 Gustav Johan Nydal STX Norway Florø AS Florø 44:57
9 234 Frode Geir Farsund Førde IL Førde 46:05
10 240 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord 48:27
11 241 Per-Øyvind Sørbø Eikefjord Fotball Eikefjord 48:44
12 229 Rune Holme Florø Turn & IF Florø 48:46
13 239 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø 49:33
14 237 Norvald Ospehaug Naustdal 49:58
15 236 Leif Kilnes Førde IL Førde 50:46
16 273 Bjarne Morken Førde 54:42
SFE-mila menn 60-69 år
1 251 Odd Haugsbakk Naustdal 50:18
2 250 Oddvar Helgås Tambarskjelvar IL Naustdal 50:45
3 248 Terje Mo Førde 51:17
4 252 Bjarte Johan Erdal Sparebanken S og Fj Førde 53:02
5 300 Arne Hauge Høyanger 53:48
6 254 Andreas Etterlid Førde IL Førde 56:12
7 249 Terje Trengereid Florø 57:37
8 245 Magnar Gangsø Sande i S.fjord 58:06
9 253 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø 58:57
10 246 Nils Lauvås Lindås IL Lindås 1:07:04
SFE-mila menn 70-79 år
1 256 Kjell Odd Steinset Jølster IL Skei i Jølster 49:48
2 272 Sigmund Solheim Florø Turn & IF Florø 52:33
3 255 Knut Thuland Naustdal 1:13:21
SFE-mila kvinner 12-16 år
1 259 Lina Kristine Sørbø Eikefjord IL Eikefjord 48:43
SFE-mila kvinner 30-39 år
1 261 Marit Stuhaug Tambarskjelvar IL Naustdal 44:18
2 286 Bente Bakke Nødset Aktiv Mot Kreft Førde 44:43
3 260 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal 48:23
4 293 Kristin Guldhav Aktiv Mot Kreft Førde 55:00
5 295 Camilla Laukeland Aktiv Mot Kreft Førde 58:06
SFE-mila kvinner 40-49 år
1 266 Monique Eide Florø 47:48
2 263 Ingunn Selås Florø Turn & IF Florø 48:28
3 285 Anja Lena Selstad Eggen Aktiv Mot Kreft Førde 50:28
4 262 Unni Kvamme Haukedalen 51:54
5 289 Solveig Stranden Fadnes Aktiv Mot Kreft Førde 53:09
6 284 Lise Monsen Florø Turn & IF Florø 56:17
7 264 Gry Aase Alnes Førde 56:23
8 265 Turid Vallestad Haukedalen IL Haukedalen 1:00:53
9 294 Kristin Burø Aktiv Mot Kreft Førde 1:01:00
SFE-mila kvinner 50-59 år
1 269 Anna Margrethe Tråve Lærdal IL Borgund 40:53
2 292 Oddny Ringheim Kondis Bergen Fana 48:33
3 287 Hilde Karine Tandstad Aktiv Mot Kreft Naustdal 51:34
4 291 Helene Nes Aktiv Mot Kreft Søreidgrend 53:10
5 278 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø 1:01:42
SFE-mila kvinner 60-69 år
1 270 Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord 49:59
2 271 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal 51:55
GDF SUEZ - 5km menn 12-13 år
1 402 Vetle Uhre Hammersvik Førde IL Friidrett Førde 18:31
2 406 Erik Johannessen Skrede Førde IL Friidrett Førde 19:44
3 450 Brage Burø Sunde Førde Il Langrenn Førde 19:54
4 403 Håvard Moen Taule Førde IL Friidrett Førde 19:57
5 408 Eirik Rauset Sandane Turn & IL Sandane 20:18
6 407 Johan Johannessen Skrede Førde IL Friidrett Førde 21:10
7 401 Kent Ove Sæten Hyen IL Hyen 22:23
8 405 Vebjørn Litsheim Løkkebø Førde IL Friidrett Førde 22:47
9 447 Sondre Hovland Florø 22:52
10 456 Tore Eimhjellen Hyen IL Hyen 25:49
11 445 Christian Andreas Eggen Førde IL Friidrett Førde 27:11
12 404 Skjalg Are Lyngstad Florø Turn & IF FLORØ 27:18
13 438 Isac Skjølberg Bremanger IL Bremanger 27:30
14 439 Matias Skjølberg Bremanger IL Bremanger 28:10
15 440 William Bakken Jevnaker IF Jevnaker 28:55
GDF SUEZ - 5km menn 14-15 år
1 410 Andreas Rauset Sandane Turn & IL Sandane 18:12
2 458 Jostein Vedvik Førde IL Førde 20:52
3 436 Einar Hope Kleppenes Flora CK Florø 23:08
4 409 Vegard Ramsdal Flora CK Florø 25:32
GDF SUEZ - 5km menn 16-17 år
1 453 Bendik Grimsbø Førde IL Førde 18:07
2 460 Vegard S Hegranes Førde IL Førde 18:29
3 411 Torbjørn Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 19:07
4 412 Joakim Vedvik Førde IL Førde 19:28
5 413 Marius Andre Langø Flora CK Florø 25:48
GDF SUEZ - 5km menn 23-29 år
1 414 Sigurd Hugseth Holme Naustdal 35:07
GDF SUEZ - 5km menn 30-39 år
1 459 Sigbjørn Reigstad Osterøy IL Valestrand 17:18
2 457 Ivar Andre Slinde Jølster IL Førde 20:26
GDF SUEZ - 5km menn 40-49 år
1 415 Jørund Hammersvik Førde IL Friidrett Førde 17:46
GDF SUEZ - 5km menn 50-59 år
1 443 Tom Roger Johansen SAS Group Club Fana 19:49
2 437 Johnny Kleppenes Flora CK Florø 24:43
3 449 Jan Taule Førde IL Førde 25:40
GDF SUEZ - 5km menn 60-69 år
1 446 Harald Nygård Aks-77 Isdalstø 17:44
2 417 Johs Slethaug Hovding Nyborg 24:14
3 416 Ståle Thuland Kyrkjebø IL Kyrkjebø 24:26
4 419 Sigbjørn Vårdal Askvoll 29:47
5 418 Reidar G Huus Flora Turlag Florø 30:55
GDF SUEZ - 5km menn 70-79 år
1 421 Harald Klakegg FØRDE 29:00
2 420 Nils Gisle Fløholm Florø 41:53
GDF SUEZ - 5km kvinner 12-13 år
1 422 Inga Kårstad Skaar Førde IL Friidrett Førde 22:13
2 423 Elise Isolde Stenevik Florø Turn & IF Florø 23:08
3 444 Vilde Sørbotten Johansen Florø Turn & IF Florø 24:03
4 451 Alice Hugøy Florø Turn & IF Florø 33:55
GDF SUEZ - 5km kvinner 14-15 år
1 434 Ingrid Næss Johansen Gneist Fana 19:44
2 424 Renate Pollen Førde IL Førde 22:22
3 425 Åsa Lerum Førde IL Førde 23:18
GDF SUEZ - 5km kvinner 16-17 år
1 426 Selma Andreassen Florø Turn & IF Florø 23:18
2 435 Kamilla Hope Kleppenes Florø Turn & IF Florø 23:43
3 455 Camilla  Eimhjellen Hyen IL Hyen 29:10
GDF SUEZ - 5km kvinner 18-22 år
1 454 Beth Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen 30:08
GDF SUEZ - 5km kvinner 30-39 år
1 427 Kathrine Holme Holme Jessheim 35:07
GDF SUEZ - 5km kvinner 40-49 år
1 429 Gry Vågane Jølster IL Skei i Jølster 20:32
2 430 Ann-Sissel Tresnes Florø 22:47
3 441 Ann Mari Sundal Bøe Florø Turn & IF Florø 23:57
4 442 Vivian Nekkøy Florø Turn & IF Florø 27:27
5 428 Vigdis Guddal EWOS Florø 28:18
GDF SUEZ - 5km kvinner 50-59 år
1 448 Anne Sissel Nordbotten Fjord1 Florø 24:42
2 431 Irene Knapstad Eikefjord IL Eikefjord 28:29
GDF SUEZ - 5km kvinner 60-69 år
1 433 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø 25:28
SFE-mila mosjon
Øivind Gjengseth Nordea IL
500 Sølvi Annie Eriksen Florø
501 Ingunn Skeide Bulandet
502 Ståle Mulehamn Svelgen Turn & IF
503 Øyvind Nordtveit Florø
504 Thomas Hagen Bjørøyhamn
505 Waka Takayanagi Robert Florø
506 Janecke Pedersen Florø
507 Harry Gram Førde IL
508 Turid Steen Weckhorst Florø
509 Martin Grotle FSM
510 Torill Irene Barstad Florø
511 Tove Beverli Stavø Stavang
521 Anny Langø Florø Turn & IF
268 Sissel Berle Florø
512 Sissel Svarthumle Strømmen Florø
513 Reidar Høyset Eikefjord IL
514 Petter Refsnes Florø
515 Gerd-Sissel Kinn Florø
516 Vidar Steinhovden Trondheim
517 Ingebjørg Barstad Florø
519 Ragnhild Høyset Eikefjord IL
522 Siv Madsen Florø
525 Tore Havn Florø
526 Ingrid Myklebust Florø
527 Kari-Ann Søreide Florø
528 Sissel Risnes Førde
Rolf Endestad Florø
Robert Endestad Florø
GDF SUEZ - 5km mosjon
700 Bjørg Reknes Florø Turn & IF
701 Marit Solheim Sørdal Florø
702 Kåre Ness Askvoll
703 Oddvar Kjell Grotle Florø Turn & IF
704 Erik Veum Florø
705 Sissel A Nødset Grotle Fjord1
706 Vilde Slettevold Florø
708 Ola Sørdal Florø
709 Marit Bjerck Værøy Florø
710 Håvard Vedvik Florø
711 Målfrid Ottesen Florø Turn & IF
712 Randi Leirvåg Florø
713 Margot Svarthumle Florø Turn & IF
714 Jorunn Sundal Høyanger
715 Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF
716 Liv Jorunn Vassbotn Aktiv Mot Kreft
717 Norunn Stavø Florø Turn & IF
718 Maren Johansen Myklebust Dale
719 Gisle Skjølberg Bremanger IL
720 Einar Bårdsen Naustdal
721 Øystein Bang-Olsen Flora VGS
722 Randi Olsen Førde
723 Hilde Ørjansen Florø
724 Therese Hanebrekke Florø Turn & IF
725 Esma Hugøy Florø Turn & IF
726 Solveig Ørnehaug Florø Turn & IF
727 Egil Gulholm Tambarskjelvar IL
728 Steinar A Midtbø Norddalsfjord IL
Kongleløpet (4,2km)
1 Serine H. Skomsvoll Florø
2 Aksel H.  Skomsvoll Florø
8 Elham Rostamy Florø
9 Sarhar Khasherin Florø
10 Gabriel Berg Lillestøl Florø
11 Odin Askevold Lillestøl Florø
12 Snorre Askevold Lillestøl Florø
13 Emma Sandvik Langø Florø
14 Magnus Andre Høyset Eikefjord
15 Tove Angelica Høyset Eikefjord
16 Mathias Rauset Sandane
17 Simen Rauset Sandane
22 Jakob Stubhaug Florø
23 David Stubhaug Florø
24 Oda Hage Lambrechts Førde
25 Benedicte Sofie Egge Førde
26 Victoria Louise Egge Førde
29 Kristian Bergvoll Gjelsvik Florø
30 Sigurd Levin Savland Naustdal
31 Sverre Olai Savland Naustdal
32 Kristoffer Einebærholm Brandsøy Florø
33 Oskar  Gjervik Florø
35 Elias Hovland Florø
36 Gard Lindeberg Solheim Florø
37 Petter Andre Midtbø Florø
38 Sivert Midtbø Florø
39 Lasse Midtbø Florø
40 Mathilde M. Johansen Florø
41 Thale Sørbotten Johansen Florø
42 Iselin J.  Myklebust Dale
43 Mira Valvik Snæland Naustdal
46 Henriette Stigen Florø
47 Hedda Stigen Florø
48 Isabella Felle Clementsen Florø
49 Julianne Felle Clementsen Florø
50 Maria Esp Ellingsund Florø
51 Inger-Marit  Soltvedt Florø
52 Janne_kristin Soltvedt Florø
53 Hans-Erik Soltvedt Florø
54 Trond-Vegard Soltvedt Florø
55 Synnøva Kårstad Skaar Førde
56 Areill Ulltang Savland Førde
57 Petter Odin Erlingsson Florø
58 Imre Tobias Erlingsson Florø
59 Selma Førde Florø
60 Sigrid Selås Stavang Florø
61 Mathilde Vedvik Ødejord Florø
62 Ruffa Storevik Solheim Florø
63 Christoffer Storevik Solheim Florø
64 Malin Sunnarvik Florø
67 Ørjan Ørjansen Solheim Florø
68 Thea Ørjansen Solhem Florø
69 Lisa  Engen Florø
71 Ingerid  Alvsåker Florø
72 Vegard Alvsåker Florø
73 Anna Melvær Florø
74 Johan Melvær Florø
75 Odin Hjellbrekke Svoen Naustdal
76 Andreas H Sleck Florø
77 Isabella H Sleck Florø Turn & IF
78 Olivia H Sleck Florø Turn & IF
79 Fredrik B Råheim Førde
80 Martin B Råheim Førde
81 Iris Nielsen Florø
82 Sondre Pedersen Florø
83 Andrine L Horgen Florø
84 Lina E Brandsøy Florø
85 Margaret G Grov Florø
86 Odin Storøyen Florø
87 Marthe T Refsnes Florø
88 Johanne Gjøringbø Florø
89 Tilde Gjøringbø Florø
90 Milly Fjæreide Florø
91 Martin Rognaldsen Florø
92 Ingrid Rognaldsen Florø
93 Daniel Jacobsen Førde
94 Marte Strømmen Florø
95 Alice Hugøy Florø
96 Hanne Brendehaug Florø
97 Sander Thorstensen Florø
98 Theo Thorstensen Florø
99 Christoffer Torstensen Florø
100 Marino Eimhjellen Hyen
101 Emine S Brandsøy Florø
102 Matheo S Brandsøy Florø
103 Ragni Storøien Florø
104 Helle Storøien Florø
105 Frøya Storøien Florø
106 Remi Heltne Florø
107 Mathias K Tordal Florø
108 Bertine Edvardsen Florø
109 Eirin Edvardsen Florø
110 Sofia K Ullaland Florø
111 Mariann G Olsen Florø
112 Markus Stubhaug Florø
113 Maria M Bjerck Florø
114 Anna M Bjerck Florø
115 Sindre H Underlid Florø
116 Sofie Hermine H Underlid Florø
117 Arve Madsen Florø
118 Evelyn Muchon Florø
119 Claus Muchon Florø
Statistikk 2012: (oppdatert 23.04.2012)
13 Maraton
23 Halvmaraton
89 10km konkurranse
58 5km konkurranse
29 10km mosjon
28 5km mosjon
102 Kongleløpet
342 Totalt