Floramila :
Arrangement :
Grupper :
Floramila - laurdag 26.september 2009

 

10km menn

1) Helge Hafsås, Olden IL, 35:29

2) Jan Arve Solheim, Allbygg, 37:50

3) Sindre Sunde, Førde IL, 39:42

4) Dagmund Ramsdal, Florø Cycleklubb, 39:44

5) Sindre Alisøy, Førde IL, 40:39

6) Aage Torvanger, Florø Turn & IF, 40:49

7) Stig Solheim, Florø, 41:08

8) Arne Løkkebø, Eikefjord IL, 42:48

9) Albert Frøyen, Florø, 43:37

10) Andre Høyset, Eikefjord IL, 44:34

11) Svein Ove Alisøy, Førde IL, 45:44

12) Otto Svein Ramsdal, Florø Cycleklubb, 47:14

13) Kjartan Kvellestad, Origod, 47:23

14) Rolf Pedersen, Florø, 48:36

15) Preben Sørbø, Florø Cycleklubb, 49:56

16) Odd Arne Langedal, Førde, 50:06

17) Sigmund Solheim, Florø Turn & IF, 50:43

18) Stian Rønnekleiv, Florø, 51:31

19) Terje Trengereid, Florø Turn & IF, 55:08

20) Øyvind Gjengseth, Florø Turn & IF, 1:00:21

10km kvinner

1) Anita Stenevik, Florø Turn & IF, 43:54

2) Ingunn Selås, Florø Turn & IF, 52:38

5km menn

1) Odd Rognebakke, Tambarskjelvar IL, 18:48

2) Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn & IF, 20:00

3) Eivind Senneseth, Florø Turn & IF, 20:18

4) Thor Kjerpeset, Florø Turn & IF, 20:36

5) Mads Knutsen, Florø, 21:57

6) William Stenevik, Florø, 22:24

7) Leif-Martin Reknes, Florø Turn & IF, 22:25

8) Terje Kristoffer Trengereid, Florø Turn & IF, 23:29

9) Lars Andreas Trengereid, Florø Turn & IF, 23:57

10) Rune Holme, Florø, 25:03

11) Knut Olav Olsen, Florø, 26:27

12) Øyvind Ramsdal, Florø Cycleklubb, 26:36

13) Otto Strømmen, Florø Turn & IF, 26:58

14) Ørjan Ørjansen Solheim, Florø, 27:45

15) Ingebrigt Endestad, Florø, 34:37

16) Vegard Ramsdal, Florø Cycleklubb, 37:04

5km kvinner

1) Hanne Mette Sande, HSI, 20:13

2) Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn & IF, 23:46

3) Bjørg Reknes, Florø Turn & IF, 23:59

4) Magnhild Myklebust, Florø Turn & IF, 25:03

5) Ann-Sissel Tresnes, Origod, 26:10

6) Jofrid Sundal, Florø Turn & IF, 26:18

7) Elise Isolde Stenevik, Florø, 26:37

8) Anne Marie Fagerstrøm, Florø Turn & IF, 27:07

9) Vivian Nekkøy, Florø, 28:42

10) Ellen Frøyen, Origod, 28:49

11) Helene Løkkebø, Florø Sportsklubb, 30:37

12) Inger Helen Yri, Florø Turn & IF, 32:12

13) Jenny Strømsnes, Florø, 32:13

14) Janne Haugnes, Florø Skytterlag, 34:37

15) Lovise Næss Olsen, Florø, 35:04

10km mosjonsklasse

Anny Langø, Florø

Arnljot Johansen, Florø

Hildegunn Kvistad, Florø

Ingebjørg Barstad, Florø

Jan-Kåre Langedal, Florø

Jørn-Lasse Refsnes, Florø

Mathias Teigen Refsnes, Florø

Ragnhild Arna Høyset, Eikefjord IL

Reidar Høyset, Eikefjord IL

Rolf Endestad, Florø

Sissel Berle, Florø

Sølvi Eriksen, Florø

Tor Totland, Florø

Torill Barstad, Florø

Turid Weckhorst, Florø

5km mosjonsklasse

Amy Pedersen, Origod

Anna Selås Stavang, FTIF

Anne Grethe Reksten, Origod

Anne Ramsdal, Florø

Asbjørn Solberg, Florø

Astrid Trengereid, Florø

Bertil Gjøringbø, Florø

Bertine Edvardsen, Florø

Bodil Edvardsen, Florø

Christopher S Solheim, Florø

Dan Roger Ryland, Miljøhuset

Eli Johan Leirvåg, Miljøhuset

Elisabeth Aven, SFO Florø Barneskole

Ellen Lothe, Florø

Emilie Kristiansen, FTIF

Erik Eindride H Aasen, Florø

Erling Ulriksen, Miljøhuset

Erna Stusdal, Florø

Esma Hugøy, SFO Florø Barneskole

Frode Stavang, FTIF

Geir Johansen, Miljøhuset

Gunhild Langedal, SFO Florø Barneskole

Hanne Kristine Næss Olsen, Florø

Hans Bjørn Kvalsvik, FTIF

Harald Engevik, Florø

Harry Lind-Hansen, Miljøhuset

Heidi Strømmen Kjerpeset, FTIF

Hilde Ørjansen, Florø

Håkon Håvåg, Florø

Ingeborg Horne, FTIF

Ingunn Brendø, Miljøhuset

Ingvar Sørbotn, Miljøhuset

Irene Stjerna, Miljøhuset

Jacob Aven, Florø

Janne Larsen, SFO Florø Barneskole

Jon Inge Iversen, Florø

Kjell Erik Gundersen, Florø

Knut Morten Olsen, Florø

Kristine Melvær, Miljøhuset

Laura Håvåg, Florø

Lene Sørstrand, Florø

Liv Gjelsvik, Florø

Magnus Edvardsen, Florø

Margot Svarthumle, Florø

Marit Kofo Midtgård, SFO Florø Barneskole

Marit Sørdal, Florø

Marius Andre Langø, Florø Cykleklubb

Målfrid Ottesen, Florø

Målfrid Strømmen, Florø

Nils Gisle Fløholm, Florø

Oddvar Grotle, Florø

Ola Sørdal, Florø

Reidun Horgen, SFO Florø Barneskole

Rita Gamlestøl, Florø Cykleklubb

Roald Leivestad, Florø

Rolf Pedersen, Florø

Ruffa S Solheim, Florø

Rune Osa, Florø

Sara Nekkøy Klokkernes, Florø

Sara Oline Næss Olsen, Florø

Senta Strømmen Kjerpeset, FTIF

Sigrid Selås Stavang, FTIF

Siren Nekkøy Klokkernes, Florø

Sissel Grotle, Florø

Siv Elin Urnes, Origod

Svein Stusdal, Florø

Thea Trengereid Brendø, Florø

Thea Ørjansen Solheim, Florø

Tom Baug, Florø

Tom Joel Fredheim, Miljøhuset

Tone Strømmen Kjerpeset, FTIF

Tor-Olav Klokkernes, Florø

Turid Strømmen, Florø

Åshild Kjelsnes, Florø

GDF SUEZ Barneløp

Amanda Eriksen, Florø

Amund Tansøy Isaksen, Florø

Andreas Hereid, Florø

Anna S. Stavang, Florø

Daniel Holme, Florø

Eirik Klokkernes, Florø

Eirin Edvardsen , Florø

Endre Strømsnes, Florø

Frida Gjøringbø, Florø

Frode Langedal Aune, Florø

Gunstein Strømsnes, Florø

Helene Andersen, Florø

Henriette Sagen, Florø

Ingrid Horgen Senneset, Florø

Isa Elin E. Kristiansen, Florø

Jakob A. Madsen, Florø

Joachim B. Skåre, Florø

Johannes Gjøringbø, Florø

Kirsten H. Skomsvold, Florø

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø

Kristoffer B. Skåre, Florø

Magnus Løseth Østvik, Florø

Margrethe S. Kjerpeset, Florø

Maria Rognaldsen , Florø

Noah Thunis, Florø

Odin B. Tonheim, Florø

Sara Pedersen, Florø

Serine H. Skomsvold, Florø

Sigrid S. Stavang, Florø

Skjalg Are Lyngstad, Florø

Sondre Pedersen, Florø

Terese Yri, Florø

Thomas Haugnes, Florø

Tilde Gjøringbø, Florø

Tomine Fadnes, Florø

Tor Kristian Brattsbergsengen , Florø

Torbjørn Solheim Strømmen, Bergen

Vilde Nygård Leivestad, Florø